Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

@ BN

 

skupovi bajkera - polu i oficijelni FIM Rally-ji - pobednik je onaj ko dodje od najdalje , pa jos sa najslabijim bajkom

 

nekoc bese cika Imre Sala (mislim da sam pogodio prezime) iz Subotice , koji je redovno pobedjivao na FIM Rally-jima diljem Jevrope - na iste odlazeci sa Pony Expressom ............ legenda covek .......

 

:cheers:

 

editovah prvi post - stariji covek - pomesao Crno i Belo .............

E  Imre , upoznao ga na reliju u Luksemburgu 1980 . Puch pony espress , najednom se vozio , a drugi komplet bez rame u dijelovima poslagan na ovaj na kom se vozio . vidli su se samo kotači :) . Odličan dečko , strašna volja . :unbelieveble:  :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zar Lisine nisu izgorele pre 5-6 godina?

Napravljeno je nekoliko privatnih restorana i pansiona u neposrednoj okolini vodopada. Jedan je krio pecinu jer po starom zakonu privatnik nije mogao da poseduje nista ispod zemlje pa kad se promenio zakon otvorio restoran u njoj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen i Stein bar znate datume kad ne mozete. Ja jos ne znam. Tako da ce to biti lutrija-ako ne budem na moru, ili neka od bar 5 stvari koje mi padaju na pamet-dolazim. Gde god bilo (moze to biti i u nekoj banji...) Ne pada mi nista konkretno na pamet, pa necu da brbljam...dogovorite mesto i datum pa se vidimo. Ustvari zasto ne bi bio kraj Maja/pocetak Juna?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd ko je vičniji neka uzme spreadsheet i u tabelu ubacuje crvena polja iza imena kad ko ne može, onaj vertikalni red vikenda koji ima najmanje crvenih polja bi bio najbolji - tu bi se moglo skupiti najviše ljudi. Za sada i nema mnogo izjašnjavanja, da ne kažem prijavljenih jer svi koji su se do sada javili izjašnjavali su pozitivni u smislu želje da prisustvuju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...