Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

imas konkretnu  ideju ?

Nista konkretnije. Proguglacu malo sta ima od prostora.

 

Sto se vrdnika tice, lokacija mi je OK ali prostor nije bio bas adekvatan za slusanje. Pogotovo donji sobicak. Pojavi li se vise ljudi nego prosle godine, bilo bi tesno.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, što se tiče blizine prestonice, teško da može bliže od ovog mog predloga - strogi centar! Slušaonoce - 2 kom, Što se tiče kotlića i ostalih djakonija, ne valja, - možemo samo da ih naručimo iz obližnjih restorana, parking - tu bogami samo garaža... Al je zato džaba, ne plaćamo zakup,  a smeštaj kako se ko snadje. Hajd, dajte još neke predloge, mora da u BGu ima i nešto bolje, aman...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prestonica ne valja zbog cena! Visoke cene hrane i pica, mada pice donosimo sami, ali klopa je na zavidnoj razini... Mislim da je bolje da se negde emigrira van prestonice... recimo Bojcinska koleba http://www.koleba.rs/drugionama1.html...  prenociste 1500 dingera po bungalovu, a klopa 700 dingera sremacki rucak, ili tako nesto slicno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo da dodam jos 2 centa (gledajuci ove paviljone)...

 

moguce je da imamo razlicite vizije toga sta svajserbal treba da bude. ja sam dosta blizak ideji da to treba da se odrzi na mestu koje je prijatno i koje ima obelezja nekakvog bekstva iz svakodnevice u kojoj zivimo. vrdnik je bio solidno na tom tragu. protiv sam bilo kakvih urbanih situacija, zelenog venca pa i ovih paviljona. to je totalno dehumanizovano i nece doprineti atmosferi, naprotiv, vec vise nekakvom sajamskom vajbu. mislim, kad smo u beogradu, bolje je organizovati turneju po kucama nego se cimati sa nosenjem opreme i spajanjem u neke nedefinisane sisteme.... znaci selo, priroda, zelenilo, ranc, salas, odmaraliste, taj neki fazon. gde moze i kotlic da se zalozi i flajka da se otvori.

 

sto se tice zamerke na kvalitet slusaone u vrdniku, cek da vidimo sta cemo ovde godine da napravimo pa onda da se zalimo. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo da dodam jos 2 centa (gledajuci ove paviljone)...

 

moguce je da imamo razlicite vizije toga sta svajserbal treba da bude. ja sam dosta blizak ideji da to treba da se odrzi na mestu koje je prijatno i koje ima obelezja nekakvog bekstva iz svakodnevice u kojoj zivimo. vrdnik je bio solidno na tom tragu. protiv sam bilo kakvih urbanih situacija, zelenog venca pa i ovih paviljona. to je totalno dehumanizovano i nece doprineti atmosferi, naprotiv, vec vise nekakvom sajamskom vajbu. mislim, kad smo u beogradu, bolje je organizovati turneju po kucama nego se cimati sa nosenjem opreme i spajanjem u neke nedefinisane sisteme.... znaci selo, priroda, zelenilo, ranc, salas, odmaraliste, taj neki fazon. gde moze i kotlic da se zalozi i flajka da se otvori.

 

sto se tice zamerke na kvalitet slusaone u vrdniku, cek da vidimo sta cemo ovde godine da napravimo pa onda da se zalimo. 

 

i ja volem ovako - blize zurci sa mogucnoscu uzivanja i u DIY 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

raspad foruma

 

Grau i ja se ne razilazimo u misljenju

 

:smesna:

 

samo da dodam - kvalitet slusaonice je malo teza stvar da se dogodi ............. a nesto se mislim da nije ni od tercijarnog znacaja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aleksandre u Vrdniku me je ručak izašla oko 1600 din. i u BGu bi bilo slično. Pčelcu nudi drug koji je zainteresovan za fifi tako da tamo, predpostavljam može i BG i okolina mali fak. Ja bi naj više voleo ono što kaže Grau a Gagi boldovao.

Koleba mi se sviđa. Nije mi ni daleko a u lepoj prirodi je po slikama i videu. Ima i Mangulice.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aj da se ne lazemo: "Vrdnicka vila" je bila rupa, ni blizu onoga kako je predstavljena na net-u, a o cemu meni licno niko od vlasnika nije zucnuo.. dakle, bez obzira na to, bilo nam je dovoljno dobro. Cenovno, bilo je prihvatljivo, sasvim u skladu sa onim sto smo zatekli.  Pogledacu nesto sto mi je palo na pamet pa cemo videti. 

 

Molim vas da dajete samo konkretne predloge - u smislu "u ovom gradu/selu/mestu - takav i takav prostor". 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa to sto je ta kuca u vrdniku bila rupa ti samo pokazuje koliko nam malo zapravo treba da nam bude dobro. ja bi se neprijatno osecao na namunjenom mestu gde moras na sve da pazis.

 

da se fokusiramo na prostor koji ima 2 povece slusaonice (35-40m2), kuhinju da se ladi pivo i radza i dvoriste gde ce da se pusi, pije i kuva. ostalo je efemerno...

 

ajde da bude u duhu ideje da se pomerimo malo juzno, videcu sta ima oko kosmaja, to je blizu autoputa kao centralne komunikacije sever jug

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Grau, Mislim da Latkovac nije nimalo adekvatna lokacija za okupljanje, i ako mi licno najvise odgovara. Evo jednog predloga:

 

http://www.zdravkovac.rs/

 

Nalazi se u centru srbije i svima ce biti podjednako daleko. 

Infection Blocked

URL: www.zdravkovac.rs

Infection: HTML:Iframe-ZG [Trj]

 

:D

 

Ajd nešto drugo :D

 

 

@Branko: www.discoverserbia.org/sr/smestaj-u-pomoravlju/lisine-veliki-buk-smestaj

 

Meni i Nešiću najbolje :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...