Jump to content

Baby BAF , FAK , Svajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

otvaram diskusiju u posebnoj temi  ......... pa cakulajte - po mogucstvu konstruktivno ....... :wink2:

 

elem - meni licno bi bilo drago da mozemo da pogodimo termin kad nam pecalbari dolaze - valja ispostovati Beloga Crnoga** nam Ninju koji je onomad definitivno osvojio FIM Rally pehar ; koliko sam obavesten - on ce ove godine biti nazocan u blizoj okolini u periodu pocev od 19-20 juna pa sve do 18 aug .........

 

ajd' pa sad ...... prvo lokacije , pa termini .......  :drink:

 

 

m'da - osecam obavezu da licno i personalno dodjem kilu vatrene vode DLalkovicu , kudos za bezvremenu kovanicu/odrednicu susreta ...... nadam se licno predati isto tom prilikom ........

 

 

**edit - pogresio u boji ninje , iako sam znao na kog mislim :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.6yka.com/upload/images/Septembar%202012/tiny-house-on-drina-river-serbia-national-geographic-the-flying-tortoise.jpg

 

predlazem Bajinu Bastu, kakav prostor u stvari merkamo? zatvoren(konf. sala) poluotvoren(nesto ko vrdnicka vila)

koliko veliko? platno/besplatno? probacu da se raspitam ukoliko odgovara geografski :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svi znamo kako je bilo u Vrdnickoj Vili , po pitanju trsokova i smestaja

 

poluotvoreno ako je to na sta mislim - kontam da je svima prijao svajseraj milih nam i dragih kuvarica

 

besplatno , ali i ne mora , samo da nije ckupo

 

lokacija - mislim da bi bilo najbolje preseliti malo blize prestonici , da bude postenije

 

vremenski okvir ( dan, noc , dan ) , cini mi se u Vrdniku pogodjeno kako treba

 

di nadje Bajinu Bastu .......... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

otvaram diskusiju u posebnoj temi  ......... pa cakulajte - po mogucstvu konstruktivno ....... :wink2:

 

elem - meni licno bi bilo drago da mozemo da pogodimo termin kad nam pecalbari dolaze - valja ispostovati Beloga nam Ninju koji je onomad definitivno osvojio FIM Rally pehar ; koliko sam obavesten - on ce ove godine biti nazocan u blizoj okolini u periodu pocev od 19-20 juna pa sve do 18 aug .........

 

ajd' pa sad ...... prvo lokacije , pa termini .......  :drink:

 

 

m'da - osecam obavezu da licno i personalno dodjem kilu vatrene vode DLalkovicu , kudos za bezvremenu kovanicu/odrednicu susreta ...... nadam se licno predati isto tom prilikom ........

 

Bem ti sunce al si ga napisao tako da ga ni popadija ni pop ne mogu raztumaciti :D

Aj sad razjasni mi ovaj FIM Rally pehar :dontknow: . A ovo za "od 19-20 juna pa sve do 18 aug..." je verovatno 1-15 aug ove godine.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ BN

 

skupovi bajkera - polu i oficijelni FIM Rally-ji - pobednik je onaj ko dodje od najdalje , pa jos sa najslabijim bajkom

 

nekoc bese cika Imre Sala (mislim da sam pogodio prezime) iz Subotice , koji je redovno pobedjivao na FIM Rally-jima diljem Jevrope - na iste odlazeci sa Pony Expressom ............ legenda covek .......

 

:cheers:

 

editovah prvi post - stariji covek - pomesao Crno i Belo .............

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bem ti sunce al si ga napisao tako da ga ni popadija ni pop ne mogu raztumaciti :D

Aj sad razjasni mi ovaj FIM Rally pehar :dontknow: . A ovo za "od 19-20 juna pa sve do 18 aug..." je verovatno 1-15 aug ove godine.

 

Biće da je ZM mislio na ovog običnog skandinavskog Ninju a ne domaćeg Belog. Taj se dovozo kolima iz Švecke...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se javljam u kužinu. Mogu i da šegrtujem pored nekog iskusnog Niškog BBQ diyera. (ovo suptilno vabim Nišlije :D )

Meni treba praksa tako da se prijavljujem kaom EU nadgledno tijelo nad ribljocorbastim vragolijama :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako bi se zadesilo da mozemo i onu Nulu da prevedemo ....... njegovo bi bilo da se dokotura preko vode u mojoj blizini , a ja bi ga doturio dalje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sas

 

eto, i sas izgovor kuburim, ću Ti budem šegrt :)

 

ako bi se zadesilo da mozemo i onu Nulu da prevedemo ....... njegovo bi bilo da se dokotura preko vode u mojoj blizini , a ja bi ga doturio dalje

 

Može i da prepliva, izvućićemo ga čakljama :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako bi se zadesilo da mozemo i onu Nulu da prevedemo ....... njegovo bi bilo da se dokotura preko vode u mojoj blizini , a ja bi ga doturio dalje

 

 

Ma Nula je ništarija nijedna!Lani pare, ove godine ne znam što i kako sa poslom. Na bolovanju već osam mjeseci. Jedna operacija koljena napravljena, druga još nije zakazana i ne znam datum kad bi mogla, nadolazeće terapije, završni ispiti u školi (a kojima već drugi put mijenjaju termin)....pa ja imam sto stvari za napraviti, nijednoj ne znam termin i za svaku moram biti na raspolaganju onda kad mi jave da može.Imam manje kontrole nad svojim rasporedom nego list usred uragana.  :angry7:  :angry7:  :angry7:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...