Jump to content

panasonic sb wa520


Zivota Spaosjevic

Preporučeni Komentari

ja se izvinjavam ako sam promasio temu meni treba pomoc oko panasonic sb wa 520 vufera ja bih hteo da ga povezem na pc ali ne znam kako i da li je uopste moguce porazite jos slika ja nisam hteo da ubacujem da ne bih preterivao.
meni treba pomoc oko panasonic sb wa 520 vufera ja bih hteo da ga povezem na pc ali ne znam kako i da li je uopste moguce?
meni treba pomoc oko panasonic sb wa 520 vufera ja bih hteo da ga povezem na pc ali ne znam kako i da li je uopste moguce za vise slika porazite na google ja ne razumem uopste ovu shemu inace kupio sam zvucnu karticu imam 5.1 izlaz

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ovo je bio već treći thread koji postavljate sa istom slikom, istim pitanjem. Već dva puta povezujem... Jednom je sasvim dovoljno postaviti pitanje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ima sopstveno napajanje-odnosno ako je aktivni vufer, onda samo sa zvucne kartice povezes izlaz na ove konektore pod brojem 17 i 18, trebalo bi da radi. U karticu ubodes cimc, a na drugom kraju napravi neki konektor koji ces da ubodes u ove rupe da prostis, vruci kraj odnosno zicu sa izolacijom u rupu 17. a masu u 18.

pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo za cimc, moja greska u kucanju, treba ti stereo bananica ili dzek, vidis koji je konektor na muzickoj kartici za wufer i tako zalemis, trebalo bi da jedan od ovih konektora bude za centralni i wufer, i onda zakacis drugi kraj mikrofonskog kabla na vufer. Posto na vuferu nemas prekidac za ukljucivanje pretpostavljam da se palio preko fabrickog kompleta ciji je deo bio, pa bi morao i to da resis, jedino da probas tako sto ukljucis u struju i na konektor broj 17 bocnes neku zicu i probas rukom da dodirnes, ako zuji onda je upaljen i radi.E sad ako to uradis cuce ti se samo vufer, pretpostavljam da imas satelite na drugom pojacalu?

pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ok znaci iz 17 i 18 treba da ubacim u zvucnu karticu a nisam te razumeo napisao si centralni i vufer da li to znaci da treba da ubacim i jos neki dzek ili ne?a kakve veze ima mikrofonski kabal?nije mi jasno kako bi mogao iz 17 koju treba da ubacim u izlaz zvucne kartice da pomocu njega ukljucim sam vufe. mozes li molim te ovo malo da mi objasnis i nisam te razumeo u prvom odgovorm u vezi mase koje je masa a koje + 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...