Jump to content

'Plek"


Preporučeni Komentari

U Rajanu ne seku na mere. Zapravo secnu brusilicom koliko im se kaže, ne rade precizniju obradu od toga.

Dobra stvar kod njih je što prodaju na malo, tako da kome treba može da kupi i 10cm profila ili pola kvadratnog metra lima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovi likovi se reklamiraju da za njih ne postoji premala porudzbina ili dimenzija. Moze da koristi za kutije: http://metalionline.com/index.html

riješio si mi jedan oveći problem, hvala ti na linku!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U Rajanu ne seku na mere. Zapravo secnu brusilicom koliko im se kaže, ne rade precizniju obradu od toga.

Dobra stvar kod njih je što prodaju na malo, tako da kome treba može da kupi i 10cm profila ili pola kvadratnog metra lima.

Pitanje se odnosilo na metali online.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvao ove M. ONLINE i oni ne seku na komadiće nego kao u rajanu veliko parče pa seci lepo negde drugde.

 

wwww.waterjet.rs 35 eura za 
 
164x200x2 mm - 2 komada
54x200x2 mm - 2 komada
180x70x2 mm - 1 komad
184x74x5 mm - 1 komad
 
materijal i sečenje.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Zvao ove M. ONLINE i oni ne seku na komadiće nego kao u rajanu veliko parče pa seci lepo negde drugde.

 

wwww.waterjet.rs 35 eura za 
 
164x200x2 mm - 2 komada
54x200x2 mm - 2 komada
180x70x2 mm - 1 komad
184x74x5 mm - 1 komad
 
materijal i sečenje.

 

Znaci prvi post nije tacan?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što reče jedan naš "sve ti je to relativno zete". Par santima celom dužinom je sečenje na malo. Nama treba na meru a to je drugi par rukava. Na žalost i ova subota ode. Njima je radno vreme radnim danom do 16 tako da mi samo subotom odgovaraju. Daleko je penzija... pa ako nju moram da čekam doći će i subota za lim.Alternativa je ebay i daleki istok. Koliko razvlačim do sad bi i došlo i bilo bi jeftinije i sigurno lepše urađeno. Treba mi mala kutijica a ima kineska za manje od 20$ na kućni prag.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci prvi post nije tacan?

 

odes na sajt pa procitas sta pise...opet, slusas i politicare u kampanji...sta reci.

namera je bila dobra a sajt i dalje stoji.

 

kad sam pravio policu za uredjaje jedan momak iz Darexa mi j eucinio i na licu mesta napravio 'krojni' list.

dodjem drugi put, polica za naslednika, drugi momak me otpili za po' sekunde 'NE RADIMO TO'.

vratim se ja kuci pokusaj opet nesto da crtas...nazad u Darex...naletin na onog prvog, ljubaznog..'MA SAMO DAJTE JA CU ZAVRSITI'

svega ima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Niko ne spomenu www.AlCu.si... Npr... Aluminijum AlMg, pogodan za rezanje na laseru, lim 2mm debljine, cena 450RSD/kg + PDV Tabla je 1000x2000mm, oko 11kg u proseku (ono, tačno 11kg - 10.800grama)

Rezanje na laseru košta u zavisnosti od perimetra, broja probijanja (rupa) etc, ali u praksi ne manje no dva puta koliko košta materijal pa do pet-šest puta za gusto perforirani komad, za recimo cevni amp.

Limove (u tabli) i cevi ne komadaju (nije im praksa - ali jeste stvar dogovora) a pune komade i "flahove" npr 10x200 Al za prednje ploče režu na dužinu koja vam odgovara, bez negodovanja. Ja kod njih uzimam tj kupujem sve od aluminijuma i za firmu ali i za svoje privatne projekte.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stvar je ukusa ali funksionalnost je verovatno bolja-hladjenje sa ovom varijantom, retro

 

http://metalionline.com/aluminijumski_istegnut_metal.html

 

isece se pravougaonik, ispod se zasrafi ili zavari ova...mrezica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...