Jump to content

Maratonci trce pocasni krug...


Preporučeni Komentari

Maratonci trce pocasni krug

Postavljena slika

Radnja je smestena 1934. godine, posle atentata na kralja Aleksandra u Marseju, u maloj srpskoj palanci. Porodica Topalović ima pet generacija muskaraca, koji se bave prodajom pogrebne opreme i grobarskim poslom i svađaju oko nasledstva upravo preminulog Pantelije Topalovića, osnivača porodične pogrebne firme. Najmlađi član, Mirko (Bogdan Diklić) porodice ima namere da ostavi porodični posao i da se bavi nečim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Mikoriste - svaka cast ...... al' to ti je kao da pises esej o Srpskom jeziku ...... :) svak' ga ovde zna ...... al' P.S. je novina u stivu , u svakom slucaju ....... :diablo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mikoriste - svaka cast ...... al' to ti je kao da pises esej o Srpskom jeziku ...... :) svak' ga ovde zna ...... al' P.S. je novina u stivu , u svakom slucaju ....... :diablo:

E evo i anegdote o tome!1990. il `91, Drustvo i ja smo isli rentakariranim kombijem na Elektrijadu u Pulu. Jedan od drugara je poneo dve 120 minutne kasete sa "Maratoncima" i "Ko to tamo peva", koje smo slusali uz put, naravno na kasetofonu jer u to vreme nije bilo raznoraznih mp4, dvd portabla i ostalih dzidzubidza. Eto ja sam jedan od retkih koji moze da se pohvali da sam gledao Maratonce jedno 30ak puta, a da sam ih slusao dva puta (dug je put do Pule). Interesantna stvar je da covek vizualizuje scenu, ako je dovoljno puta odgledao film, prosto vam se film odvija u glavi dok slusate audio snimak...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E evo i anegdote o tome!... ako je dovoljno puta odgledao film, prosto vam se film odvija u glavi dok slusate audio snimak...

Ti si stvarno sik... in ze hed... :diablo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...