Jump to content

ebe

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
  • 8 months later...
On 29.1.2021. at 0:13, Zen Mod reče

Aha

naleteh, pogledah

to je i ebay store gde videsmo skoro da se prodaje brdo klonova, pa i Shunty pcb sa greskama 

:smesna:

neka , i treba da se radi, al' zasto klonirati umesto razvijati svoje proizvode ........

Evo tek sad videh ja ovaj post...

Shunty sa greškama na ebayu je iz razloga što je to bilo oslobađanje od PCB-a koji su mi višak.

Ono što je bitnije je da ja svaku šemu isprobam i pre prodaje uverim se u njenu ispravnost. Poštenije je skrenuti drugima na  greške ako već znaš koje su  i gde su...

Koliko sam mogao da primetim , ispravi me ako grešim, Shunty je samo malo modifikovana/unapredjena shema nekog napajanja koje već postoji. Koliko se sećam iz glave u toj šemi nije bilo onih zener dioda i možda još po nešto. Naleteh davno na netu na tu šemu.

Ideja onog što ja radim nije da razvijam svoje proizvode (mada ih imam već 3-4 i nisu iz oblasti HiFi-ja), već da pružim mogućnost ljudima koji vole dobar zvuk da naprave nešto dobro i već testirano svojim rukama, i upravo je to poenta cele zamisli. U kratkom,  ja dajem mogućnost svakom ko to želi,da nadje pojačalo koje mu se svidja, zaobiđe proces projektovanja,igranja kiselinama, testiranja,traženja grešaka, naručivanja i plaćanja carina i ostalih troškova ... i to nije ništa novo, nisam ja ni jedini a verovatno ni poslednji . Radim sve što i mnogi drugi samo po mom skromnom mišljenju  mnoogo bolje ,  jer mi nije cilj da pravim jeftine  pločice koje prodaju ostali već da svaki kupac dobije najbolje za svoj novac. Nisam mnogo istraživao ali mislim da apsolutno nigde niko ne nudi PCB pločice za HiFi pojačala u istom kvalitetu kao ja i što mi je još važnije postoji još veoma mnogo ljudi koji su takođe to dobro primetili. 

Pozdrav,

Igor

Izmenjeno od file1
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...