Jump to content

ebe

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Woland said:

paa.. na kraju će na tezgi da budu 3 gramofona, 4 ručke, 3 kontrole brzine, pešes stepapa, 7 - 8 zvučnica i nekoliko phono preampa, + ona vekerica sa strane, ne zvao se ja onaj :)

i da lepo spremis manual koji ces proveravati svaki put ko piloti pre poletanja :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hteo bih u Jeep Commerce-u da kupim neki perforirani lim. Zvao sam ih danas ali trgovac nije bas najusluzniji pa nisam sve saznao. Ako neko moze da svrati i da pogleda da li imaju sta mi treba, mozda napravi jednu fotku, bio bih zahvalan. Samo ako je usput i nije cimanje. Ako imaju, ja bih dojahao do prestonice da kupim. 

U pitanju je obican crni lim debljine 1mm, sa rupicama 2mm i razmakom izmedju od 1mm. Mrezica za zvucnike. Saznao sam da imaju nesto priblizno ali nije umeo da mi kaze koliko je gusta perforacija.

perf1.thumb.jpg.f1727a85368648b6e09e26cb58c6fa82.jpg perf2.thumb.jpg.7ae0576542e32794c8eb43c8a6092c8b.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Debljinu imaju samo 1mm. Kupuje se cela tabla i kosta oko 3500din.

Zanima me sa rupama 2mm ili 3mm koja je najgusca perforacija. Sta od toga imaju na stanju i ako se ceka koliko se ceka. Voleo bih da vidim kako izgleda taj sa korakom 3.8mm.

Inace, treba mi za izradu nekog kucista, za ventilaciju nekog drugog itd. Videce se ako uspem da napravim. :whistling: :to_pick_ones_nose2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, Doktor said:

Kume, jesi li to ti ? :)

Drago da te vidim i cujem opet posle 20 god. i to, eto, na ovom forumu.

Srecna tebi, Bucku i Oliveru 2018 god. :cheers:

 

E pa kume sve najnajanaj u 2018g. :happy64:

Nisam znao da ti je lokacija Huntingdon :D :D:D.

Eto resih ja da posle 20g. pocnem ponovo da sklapam izgubljene kockice :wizard:, tako da u to ime mozemo nesto da :drinks:

na sledecoj audio berzi .... 

I ostalima sve najlepse u ovoj novoj 2018g. sa sto vise dobrog zvuka ...:thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, Dumus said:

. . .

Nisam znao da ti je lokacija Huntingdon :D :D:D.

Eto resih ja da posle 20g. pocnem ponovo da sklapam izgubljene kockice :wizard:, tako da u to ime mozemo nesto da :drinks:

na sledecoj audio berzi .... 

. . .

Zbog protivnika engleske magle obitavam virtuelno u Huntingdon-u i , veruj mi , da te magle uposte nema. Naprotiv. :D

Jedan je Peter J. Walker.  :worship:

Izuzetno mi je drago da si ponovo krenuo "u akciju" sa missing pieces, tako da :cheers: uvek stoji.

Naravno ( cujem od Olivera da si mu "skockao" Grid-Hiraga kombo samo tako, pa eto prilike da kod njega banemo, pa spojimo lepo sa korisnim ).

Na audio berze retko idem. U medjuvremenu sam razvio pristojnu mrezu dealer-a vinila, tako da me redovno izvestavaju i donose sta proberem.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...