Jump to content

Between Sound And Space


Woland

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

zvuk ecm-a je karakteristican i prepoznatljiv, veoma prijatan na nekim sistemima, ali mi se izbor muzike ne svidja

imam nekoliko cdova, nekoliko u flacu i to je to. vise ih ne slusam i ne trazim. previse tunjavo i bezivotno za moj ukus

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zvuk ecm-a je karakteristican i prepoznatljiv, veoma prijatan na nekim sistemima, ali mi se izbor muzike ne svidja

imam nekoliko cdova, nekoliko u flacu i to je to. vise ih ne slusam i ne trazim. previse tunjavo i bezivotno za moj ukus

identican utisak!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako nije...pa ecm uglavnom izdaje evropski dzez

uostalom, ne bih se slozio da je takav evropski dzez. poslusaj act izdanja i to je skroz drugacije od ecm-a.

pa etno dzez koji neguje istocna evropa.

ima ecm visok nivo kvaliteta ali meni to prosto ne lezi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ECM - Edition of Contemporary Music. Shvatio sam da Vam se ne sviđa muziči pravac koji dosledno neguje ova kuća. Ne mora da Vam se sviđa. Ali previše generalizujete. Bez ECM produkcije bi smo bili uskraćeni za brojne naslove koji su obeležili i usmeravali jazz muziku poslednjih 40 i kusur godina. Ponavljam - ne mora da Vam se sviđa, ali ako držite do sebe, trebalo bi da poštujete tu činjenicu. 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/ECM_Records

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Poslusajte jazz basistu Miroslava Tovirca-Bgd /Rambo,Hadzimanov,Bisera,Bekvalac itd ..itd/.Na proljece idu u USA po pozivu iz New Yorka na svirku.Napravite nepretenciozno poredjenje /Pastorius/-biser.

Joka

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslusajte jazz basistu Miroslava Tovirca-Bgd /Rambo,Hadzimanov,Bisera,Bekvalac itd ..itd/.Na proljece idu u USA po pozivu iz New Yorka na svirku.Napravite nepretenciozno poredjenje /Pastorius/-biser.Joka

Je li moze neki link za nesto od toga?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslusajte jazz basistu Miroslava Tovirca-Bgd /Rambo,Hadzimanov,Bisera,Bekvalac itd ..itd/.Na proljece idu u USA po pozivu iz New Yorka na svirku.Napravite nepretenciozno poredjenje /Pastorius/-biser.

Joka

 

zajedno sa Vasilom na koncert u NewYork ide i Maraš

 

http://madeinnyjazz.com/vladimir_mara_band/

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...