Jump to content

Svajsovanje Transparent Audio Reference XL Speaker kabla


sir Oliver

Preporučeni Komentari

Sad sam ja slučajno, probavajući kako radi funkcija "najbolji odgovor" skinuo Zaretov sa vrha.

 

Ko se seća koji je post bio neka mi kaže da ga postavim za "najbolji odgovor" - još jednom se izvinjavam...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 209
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Sad sam ja slučajno, probavajući kako radi funkcija "najbolji odgovor" skinuo Zaretov sa vrha.

 

Ko se seća koji je post bio neka mi kaže da ga postavim za "najbolji odgovor" - još jednom se izvinjavam...

 

Sve bih ti oprostio ali to ne znam kako cu  :jamaica: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moderacija i pokretač teme, ako se dobro sećam... mada vidim da je Žika drugačije objasnio... možda grešim.

Sva je prilika da žika greši jer nema priliku da se pojavi kao normal posetilac. Ako sam pogrešno pretpostavio izvinjavam se. Nisam prob'o nit' ovako nit' onako... Ako je tako kako Vi kažete možda mi se, zbog toga što OP to može da učini, i dopadne to dugme. Ja ga, i dalje, obećavam, pritiskati neću.

još je i modest :)

Žiko, znate onu: ko sa decom leže... :)

Ćuj ćit'o, šet'o...

Omiljena uzrečica mog pokojnog očuha: ljudine i spolja i iznutra.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mogli bi da stavljamo i cevke u kablove, dobicemo mozda i bolji zvuk 

http://www.tubecad.com/2012/08/30/Aikido%20CF%20Broskie%20Cable.png

http://www.tubecad.com/2012/08/25/Broskie%20Cable%20with%2012AU7.png

http://www.tubecad.com/2012/09/01/Broskie%20Speaker%20Cable.png

AKO TO SVET RADI ZASTO I MI NE POKUSAMO DA TO I MI NE URADIMO ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E pa lepo su se administrator i moderator danas ispricali i upropastili temu. Ja tebe vojvodo ti mene serdare.Iako znam da im je sasvim jasno o cemu je tema oni i dalje menjaju tezu i pisu o drugom. Pa cu sada da objasnim onima drugima.Tema nije DA LI JE TRANSPARENT AUDIO KABL DREK ILI NIJE. Da je drek ne bi se prodavaoTema nije DA LI JE KABL KOJI JE NAPRAVLJEN KAO FILTER, GOMILA BALEGE ILI NIJE.Svaki kabl je filter. I u zvucnom lancu i kod produkcije i kod reprodukcije ima filtera koliko volis.Tema nije DA LI JE SVAJSOVANI KABL LPFILER I DA LI UVRCE FAZU.Da se malo razmisljalo videlo bi se da je 2,5uH red velicine induktanse 3 metra paralelnog kabla.( kvalitetnog zvucnickog kabla) A da se dalje elaboriralo videlo bi se koliki je tu uticaj i na reznu frekvencu i na uvrtanje faze. Pa bi se dalje videlo da je uticaj rekonstrukcionog filtera ( koji svaki DAC treba da ima) daleko opasniji po zvucne karakteristike od 2,5uH.Tema je KAKO SAM NAPRAVIO KLON TA XL KABLA I KAKAV SAM REZULTAT DOBIO.kako napraviti takav klon i kako se taj klon ponasa u raznim sistemima.Ako ima zainteresovanih da to citaju ja mogu i da nastavim. I ako su se crveni i zeleni izdušili sa seirenjem po forumu i menjanjem najboljih postova.Uradjen uporedni test noname kabla, Transparent Audio MusicWave i svajsovanog.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...