Jump to content

Meditacije o Tannoy driver-ima, kaminima ( a unutra horne ),pored njih Scan-speak, Fane, stacked statici, Altec, JBL . .


Mikorist

Preporučeni Komentari

3 minutes ago, Doktor said:

Pogledaj ponovo sliku koju si ti postovao.

Bele carapke + cipele takozvane "jazavicarke" . . .  ne govori to to vec dovoljno o kakvom se profilu slusaoca radi ? :rofl:

 

7 minutes ago, Vix said:

Ma ne bre, nego ga zena bacila kroz prozor, kad je videla sta je uneo u kucu :buehehe:

Ko ima kintu za ove  šklopocije, ima i za ostale atribute normalno-nenormalnog života. Ne trza se na ženine strelice. 

Obzirom da je lik sa Tajlanda žena sigurno puši opijum u susednoj sobi. :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Mikorist said:

 

............

Obzirom da je lik sa Tajlanda žena sigurno puši opijum u susednoj sobi. :smesna:

e nek' si im rek'o!!

taj tip ima WE opreme u vrednosti necija 3 stana , pa ti vidi ..... moze da oda na rukama a da mu na nogama budu rukavice .......

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Mikorist said:

 

Ko ima kintu za ove  šklopocije, ima i za ostale atribute normalno-nenormalnog života. Ne trza se na ženine strelice. 

Obzirom da je lik sa Tajlanda žena sigurno puši opijum u susednoj sobi. :smesna:

Za zenu - definitivno. Slazem se 300%. Koja CarCa. :roll1:

Medjutim, kako vidim sa tih tvojih slika, tepih mu je pred riknjavanje. 

Zenu i opujum sa strane, ali, br'te, pod hitno da promeni tepih servis. :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

[mention=52]Doktor[/mention]
ti ce mu kazes ?
pre bi kupio Vinyl nego gace ..... da ti nije zene , garant bi go odao po Prestonici , od Berze do Berze

Mislim da nije problem u tome nego sto Doktor mora silnu lovu (najviše u Srbiji bar ja mislim[emoji3526]) da izdvoji za “GAĆE” za vinile[emoji3526].
Gaće ko gaće, treba menjati s’ vremena na vreme.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

U tom pravcu, SS je izbacio novi tviter hi eff..
https://hificompass.com/en/speakers/measurements/scan-speak/scanspeak-d3404/552000-ellipticor
Elipticor gde u brosuru kaze low distorsion...
Sa njim svaki harmonik su izbacili, sve...sve ono sto krasi Sisi. Bilo bi upareno kao detetu samar. Sta kazu merenja, je vec nesto drugo.
Filozofija moja je cista suprotnost od toga. [emoji16]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Mikorist said:

Kaže lik da Fane svira kao zvučnik iz babinog Telefunkena. Rame uz rame sa Tannoy .

Mora ga kupim :smesna:

Ma bolji ti taj Tanoj. I manji.

Jedino mi sumnjivo to 98db/1W/1m za taj Tanoj, mislim da za to trebaju veći driveri od 10inch da bi imalo basa sa tom efikasnošću.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...