Jump to content

Savet oko Teufel decoderstation 5


sir Oliver

Preporučeni Komentari

Kako radi ovaj fucking PayPall?

Upisah se na PeyPall uzese mi 1$ za upis a nece da uplate. Radi li to na VISA Electron ili ne?

Na nalogu gde su ti skinuli pare imas broj koji treba da otkucas na PayPall-u. Pogledaj kada udjes u svoj account videces da imas negde tu opciju.

 

Pozdrav Misa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 92
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Hvala "drugarima"sto se seire mojoj  muci.

Iznaobjasnjavao sam ga majci onima na pejpalu i evo sta kazu:

 

My name is Moises from PayPal Customer Support.

 

I understand that you are trying to send a payment using your Electron Visa card.  Let me further assist you with this.

 

When sending a payment make sure that you have a sufficient balance in your card to make the transaction successful.  I checked your account and based on our record you are trying to send €xxxx EUR.

 

Every time that you are attempting to send a payment we will be charging your card in the amount of $1.00 as a temporary charge.  This is to make sure that your card is in good standing.

 

According to our records, I see that your payment  for €xxxx EUR was declined by your bank.  The best thing to do is to contact your bank directly and speak to someone who works with online transactions to find out why it is being denied. After they have fixed the issue and gotten your approval to complete our request, you can send the payment immediately.

 

Here are my recommendations for future payments so your bank does not decline our requests:

 

  • [*]
Check your available card balance to ensure that it is sufficient to fund the payment. [*]Make sure you have not exceeded your card monthly limit that has been set by your issuing bank. [*]Alert your bank that you will be transacting online with PayPal

 Should your bank keep declining the payment, here is what you can do:

 

  • [*]
You may use another card on PayPal; Visa, MasterCard, Discover and American Express credit/debit cards are accepted. To add a new card, go to the "Profile" link located near the top of the page. [*]As a last resort, you may contact the seller to arrange other payment options.

 

If there is money being held as pending because of this failed transaction, please contact  your issuing bank to release the amount held. Each time the payment was attempted, PayPal requested an authorization from your card issuer prior to detecting the error. We cannot process the payment because we did not receive an authorization response from your card issuer. Please consider this notification that the authorization will not be settled.

 

Thank you for choosing PayPal.

 

Don't forget, we're always around if you need help. Click "Help" in the top right corner of any PayPal page to visit our improved Help Center.

 

 

Sincerely,

Moises

PayPal, an eBay Company

 

Znaci AIK je kriva. Sutra cu i njima da se naobjasnjavam majke.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sredjen problem. AIK je blokirao transakciju  jer mora da zadrzi 300 dinara na racunu . Ja sam imao 3,4E vise  :angry7: ali onaj jedan E kojm paypal proverava karticu ( temporarly charge) me zahebao. 

Uglavnom racun placen sa drugarovog naloga, pare meni odblokirane,

 

post-39-0-94653500-1380719427_thumb.gif

 

samo jos da stigne JBL

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigo JBL. DHLom 10 dana iz Dortmunda.

K'o novo. Cak mi i otstampao na kolor laseru user manual. Sve za 6,70E. Svaka mu cast.

Previse sam umoran da ga probam . Utisci za neki dan

 

Eto :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za vikend sam malo isprobavao. Lepo to radi cak sasvim lepo. Mislim da je ovo najjeftinija ulaznica za neki 5.1 HT.

Ali mi se javio jedan problem.  JBL ima izlaz za SUB. Crveni i crni grizavac. Jedan.

A sub mi ima dva para ulaznih konektora ( jer su dva basa u kutiji, predvojenoj). Koliko sam video i ostali pasivni ( passthrough  a i ostali) subovi imaju dva para konektora.

Kako povezati SUB na JBL? Paralelno, redno, nesto trece?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koji mozak?

 

 

 

 

 

Jedan kabl u dve buksne ne ide.

 

Abre stvarno si katastrofa - svakakve komplikacije sam rešavaš a za 'vake gluposti "cimaš" forum!

Vido si šta treba da goni woofer - LM1876? - i to jedna njegova polovina... po meni, biće sasvim dovoljno da na tom kanalu bude jedan od dva drajvera iz woofera. Ako ćeš da koristiš sistem na manje od pola snage onog pojačalceta onda probaj kada se bas lepše čuje - u rednoj ili paralelnoj vezi drajvera i to ti je to.

 

Tačka.

 

Viš' da nije komplikovano ni približno koliko ga ti komplikuješ :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...