Jump to content

Mikorist

Preporučeni Komentari

Sabre ES9018 vs. Srpski Sirotinjski Dac ;-)

 

Nemoj da ga mučiš sa ti DAC-i, vidiš da nemož' se snađe... :hihihihi:

 

 

Sir-e, taj K800 stvarno ima dobru kamericu i pravio je vrlo fine sličice za ono vreme kada

se pojavio na tržištu (neke 2006. godine), ali je vreme ipak učinilo svoje. Trebalo bi da nabaviš nešto bolje. :wink2: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj da ga mučiš sa ti DAC-i, vidiš da nemož' se snađe... :hihihihi:

 

 

Sir-e, taj K800 stvarno ima dobru kamericu i pravio je vrlo fine sličice za ono vreme kada

se pojavio na tržištu (neke 2006. godine), ali je vreme ipak učinilo svoje. Trebalo bi da nabaviš nešto bolje. :wink2: 

Ma k800i  je  extra kao telefon.

Imam Acer A200  i to mi je extra android. Ne mesam frogs i babe. Telefon za telefoniranje tablet za WiFi internet. Ne mogu da telefoniram sa plocajku od 10" incha

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja već nešto više od dve godine jašem po Samsung SGS I9000. Telefon koji je izašao 2010-te, ali i dalje ima veoma upotrebljive karakteristike-dobar zvuk, dobar displej, dovoljno brz za gledanje filmova i za web...

Imam onu silikonsku futrolu sa kojom mi je ispadao 101 put i nema ni ogrebotinu na sebi.

Jedan od retkih telefona kod kojih "gorilla glass" stvarno funksioniše. Telefon mi se non stop voza po džepu i torbici u društvu sa gomilom ključeva i peroreza(chakija :lol:) i nemam ni jednu ogrebotinu.

Sa druge strane, poslovni mi telefon sony xperia mini je mala zverka od telefona. Sličnih karakteristika kao sgs, ali mnogo manjih dimenzija i sa lošijim displejom.

Na njemu imam bukvalno riseve na ekranu od prekomerne eksploatacije :D

Wife isto ima tu xperiu i prezadovoljna je kako telefon radi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postpaid sa telefonom nije više preskup - iznenadio sam se. Prepaid je postao skup.

Ne znam koliko košta minut u prepaidu (nacionalni saobraćaj) ali ja imam 700 minuta za 1200 dinara. To mu dođe manje od dva dinara po minutu. Kad potrošim tih 700 ostaje mi još 1000 minuta u mreži koje nikada ne trošim pa i ne računam u prosečnu cenu minuta, ne bi bilo realno... Tih 1200 dinara je sa sve PDVom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Glave će mi doći ovaj besplatni internet. Svako malo sedi pa.pojedi nešto, pa pićence... Eto nije mi se još pivo spustilo kako valja a mi seli da.jedemo... a sve fol, gladni na ovoj omorini. Klinca, nego ne možemo bez interneta. Ali.ja ću saxa biti karakter i bataliti internet zarad klope.i veoma izvesno prazne baterije :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam koliko košta minut u prepaidu (nacionalni saobraćaj) ali ja imam 700 minuta za 1200 dinara. To mu dođe manje od dva dinara po minutu. Kad potrošim tih 700 ostaje mi još 1000 minuta u mreži koje nikada ne trošim pa i ne računam u prosečnu cenu minuta, ne bi bilo realno... Tih 1200 dinara je sa sve PDVom

 

Gitaristi je nešto bio bitan Telenor, za istu kintu ima 1.000 min u Telenoru i 150 min ka ostalima, pride 500 sms-ova i internet za dž. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja već nešto više od dve godine jašem po Samsung SGS I9000. Telefon koji je izašao 2010-te, ali i dalje ima veoma upotrebljive karakteristike-dobar zvuk, dobar displej, dovoljno brz za gledanje filmova i za web...

Ista priča. Meni je službeni. Igram se s romovima... davali su mi 2 pa 3 ali ovo čudo mogu da drndam do mile volje i da ne brinem. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima li neko iskustva sa ovom firmom ?http://www.telekoplus.com/neki samsung top telefoni (na akciji) su im jeftiniji i po 140 evra (u odnosu na sve druge) - na koju foru ? :buehehe:

nista oni nisu jeftiniji od drugih, cak su skuplji

s3 mini je 239e, a ja ga kupio pre pola godine u dr mobilu za 225e

a to sto je jeftinije ili je na akciji...pa nazovi ih i sve ce ti se samo kasti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Još dva dana pivarenja zarad interneta a posle toga se vraćamo u normalu... Besplatan internet a da to sa sobom ne povlači automatski i ispijanje krigle za kriglom... i konačno displej od 24 a ne 4 inča...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...
  • 10 months later...

iz najnovijeg broja sveta kompjutera

 

android 5.0 lolipop

 Audiofili takođe imaju čemu da se raduju, Lollipop je sposoban da prima i šalje audio zapise direktno putem USB veze, što u kombinaciji sa odgovarajućim DAC-om može činiti ozbiljnu osnovu jednog multimedijalnog sistema

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...