Jump to content
Doktor

Trenutno na gramofonu ...

Preporučeni Komentari

12 minutes ago, paja959 said:

Nisam bio do sada, dosta je daleko od mene i retko idem u taj deo grada što ne znači da ne navratim s namerom. Možda se malo više od drugih reklamiraju i plaćaju Googlu. Generalno gledano cene vinila ovde su dosta napumpane  ali to ne znači da ne može po pristojnim cenama da se nakupuje. Najače prodavnice su na Sodermalmu i ima ih bar desetak sa zaista dobrim izborom naslova. 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 minute ago, paja959 said:

veselo neko drustvo :loleverybody:

IMG_4043.JPG

Vise puta :worship: !

Btw, koliko imas primeraka/izdanja ? :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 8 minuta, Doktor reče

Vise puta :worship: !

Btw, koliko imas primeraka/izdanja ? :D

samo ovo jedno..al sam se borio dok nisam nasao neko dobrozvucece..London/DE :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
7 minutes ago, paja959 said:

samo ovo jedno..al sam se borio dok nisam nasao neko dobrozvucece..London/DE :D

Ehhhhhhhh . . . .  prati jos jedno takvo . . . . msm, kao u onom kvizu Milioner/Milijunas - pomoc prijatelja. :)

Imam neku "krshinu" od primerka, ne secam se ni koja je . . .  nije vredna za pustiti, sem da se kao, eto, ima ova kultan album, sto bi rek'o @Wolandda se malo qrtzm. :D

Da sada ne otvaram rane/teme - ovaj album The Mayesties Request vs. Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band . . .  koji je bolji.

Tebe i mene izuzimam iz ove debate, jerbo na Keca idu nasa 2 glasa na Satanu i "Kamenje koje je kotrlja". :diablo:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 17 časa, Doktor reče

Da sada ne otvaram rane/teme - ovaj album The Mayesties Request vs. Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band . . .  koji je bolji.

Tebe i mene izuzimam iz ove debate, jerbo na Keca idu nasa 2 glasa na Satanu i "Kamenje koje je kotrlja". :diablo:

nema dileme..:crazyrocker::thumbup:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

steely dan, obojica, genijalci

sta reci.... pored muzike koja je kategorija za sebe, Fagen je covek sa jednim od najkarakteristicnijih glasova ikad, mozda jedino Gino Vanelli da se uhvate pod ruke (e to bi bio spektakl!!) a Becker je jedan tako fiiiiini gitarista ....... punktuacija, svemirski osecaj za tempo..... e on bi mogao, da je ziv, sa Gilmurom pod ruku

ZM, najveci svecki fan od stilija dena....... ja najbolje obozavam tog pevaca :Viannen_loungelizard:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 14 časa, Zen Mod reče

steely dan, obojica, genijalci

sta reci.... pored muzike koja je kategorija za sebe, Fagen je covek sa jednim od najkarakteristicnijih glasova ikad, mozda jedino Gino Vanelli da se uhvate pod ruke (e to bi bio spektakl!!) a Becker je jedan tako fiiiiini gitarista ....... punktuacija, svemirski osecaj za tempo..... e on bi mogao, da je ziv, sa Gilmurom pod ruku

ZM, najveci svecki fan od stilija dena....... ja najbolje obozavam tog pevaca :Viannen_loungelizard:

:worship:

perfekcionisti...

http://sdarchive.com/dennys3.html

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Novine: The Doobie Brothers  i glamur sedamdesetih  iz Subotice   Sylvester Levay-vi Silver Convention

100798065_602605837015417_5914294877125869568_n.jpg

100477251_1136259060086198_9172027377868341248_n.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Preslusavanje ECM vinila iz njihove rane faze.

Trenutno na "tapetu" Chick Corea i album Return to Forever. Prethodno bile kalvirske improvizacije br.1.

Airto i Flora su obelezili ovaj neverovatno "svez" i dan danas album. Obavezan za kolekciju bilo kojih gabarita. :thumbsup:

ch1.jpg

ch2.jpg

ch5.jpg

ch6.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
6 hours ago, Doktor said:

... Trenutno na "tapetu" Chick Corea i album Return to Forever. Prethodno bile kalvirske improvizacije br.1.

Airto i Flora su obelezili ovaj neverovatno "svez" i dan danas album. Obavezan za kolekciju bilo kojih gabarita. :thumbsup:

ch5.jpg

ch6.jpg

davno imao davno slusao ostalo u sjecanju ... odlican vinil ... nikako da naleti

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...