Jump to content
Doktor

Trenutno na gramofonu ...

Recommended Posts

london calling je izvanredno snimljen album, a svira odlično i kada je domaćica (suzy) u pitanju

Jeste, ali domaćica mi je u lošem stanju, ovo 180 g izdanje je za sada samo podnošljivo.

Pretpostavljam da misliš na snimak. Odličan je, nisam slušao Evropsko izdanje, ali ovo je odlično. Ovo pišem na prvo slušanje. Zvuk sa London Calling i nije nešto. Opet na jedno slušanje.

reko ja da je ameriski,taj sa singlicom dobar (naravno ima ona crna,da vrag nikad ne spava)  :)

Stari, dobri Bob Seger i "srebrni meci" .... :guitarplayer:

To doktore!

Nemoj mi zamjeriti mali off topic koji slijedi:

Rado mlađoj generaciji pustim Segerov "Turn the page" i gledam njihova lica kad im kažem da je to snimljeno 1974-te ili tu negdje i da je njima najdraža Metallicina stvar zapravo obrada starog, skoro zaboravljenog, hita iz vremena kad su televizor u boji imali samo gastarbajteri.

Rado mlađoj generaciji pustim Segerov "Turn the page" i gledam njihova lica kad im kažem da je to snimljeno 1974-te ili tu negdje i da je njima najdraža Metallicina stvar zapravo obrada starog, skoro zaboravljenog, hita iz vremena kad su televizor u boji imali samo gastarbajteri.

Naravno da ne zameram Zero. :BeerMugCheers:

Edukacija mladjih narastaja nikada nije na odmet. :thumbsup: