Jump to content
Doktor

Trenutno na gramofonu ...

Recommended Posts

Koji je gramofon bio u pitanju, mislim , baza, rucica, zvucnica ?

Koji Phono preamp. ?

Klasican EMT 930ST sa svim pripadajucim elementima,

riaa EMT 153

rucka EMT 929

samo trenutno umesto originalne glave koja je jedna od 4 modela, a bila je Stanton 500Mk2 radi BM gold.

preamp ima dovoljno pojacanja i previse, na svu srecu ima i interne potove,

sa pristupacnim dugmicima za svaki kanal, tako da moze da primi i MC glavu...

evo ovde ima i poneka slicica

http://www.diyaudio.com/forums/analogue-source/172045-emt-930st-new-box.html

Klasican EMT 930ST sa svim pripadajucim elementima,

riaa EMT 153

rucka EMT 929

samo trenutno umesto originalne glave koja je jedna od 4 modela, a bila je Stanton 500Mk2 radi BM gold.

preamp ima dovoljno pojacanja i previse, na svu srecu ima i interne potove,

sa pristupacnim dugmicima za svaki kanal, tako da moze da primi i MC glavu...

evo ovde ima i poneka slicica

http://www.diyaudio.com/forums/analogue-source/172045-emt-930st-new-box.html

Off:u to ti pase neki EMT 15..odje ima covek koji to premotava,menja igle u njima sve po PS-u,i nije pocetnik....po zelji i sa VDH profilom,posto matori AVDH jos njemu jedino "privatno dostavlja" svoje igle..video sve kako se radi,to je uzas od posla..dobar drugar mi koristi takvu 15-ku na TD124/EMT929..ako ja ikad odradim taj put sa postavljanjem 929-ke na TD126,ne mere nista drugo na to nego takav EMT15 :)

On...

Hooker 2x..prvo sam apsolvirao novonabavljeno "Never get..." reizdanje,i samo sam jos jednom potvrdio da ako neces da lovis neka raritetna izdanja X snimka,i da dajes cenu pola bubrega,ta izdanja mogu da budu relativno dobra alternativa,nisu najjeftinija iz nove branse,ali imaju dobar odnos kvalitet=cena..kvalitet vinila je dobar,bez povrsinskih,stamparskih gresaka,malo su filigrarnskijeg zvuka,pa treba odvrnuti mozda malo jace potenciometar,ali rade posao...drugi je klasika,EMI,USA izdanje..jednom me jedan highend dealer odavde pitao sta je za mene high end,posto smo se nesto tako malo prepucavali,samo sam mu rekao kad sistem odsvira "Boogie Chillen no.2" dobro,moci cemo razglabati sta je high end,dok je to trte mrte,sve kao da je vampir nekom krv isisao svu krv,nemamo o cemu da raspravljamo :)

:guitarplayer:

post-653-0-39545100-1377966528_thumb.jpg

post-653-0-60026600-1377966549_thumb.jpg

post-653-0-51272100-1377966559_thumb.jpg

i kako se cini Cave?

Pretpostavljam da misliš na snimak. Odličan je, nisam slušao Evropsko izdanje, ali ovo je odlično. Ovo pišem na prvo slušanje. Zvuk sa London Calling i nije nešto. Opet na jedno slušanje.

Pretpostavljam da misliš na snimak. Odličan je, nisam slušao Evropsko izdanje, ali ovo je odlično. Ovo pišem na prvo slušanje. Zvuk sa London Calling i nije nešto. Opet na jedno slušanje.

london calling je izvanredno snimljen album, a svira odlično i kada je domaćica (suzy) u pitanju