Jump to content
Doktor

Trenutno na gramofonu ...

Recommended Posts

1 minute ago, Mikorist said:

A najjači ženski vokal sa istoka - Abida-Parveen ubedljivo.

Problem je nabaviti album od nje.... Msm Pakistan :smesna:

. . . 

A pokojni Nusrat ( also Pakistan ) ? :worship:

Slavlje, jerbo je nejaki postar doneo danas samo papirce da je Box Set sa 5 LP prihajao u Prestonicu.  :BeerMugCheers:

Sutra kolektiram, dovlacim u jazbinu, otvaram, pustam, slusam, slikam, postujem . . . 

Trenutno ide 1st album JH Experience koji je, pa naravno, do yaya . . . :jump:

jh1.jpg

jh2.jpg

jh3.jpg

Kao sto i obecah juce. Nekako se dokopah ploca i knjiga u Posti. :(

Qarala me salterusa da mi treba pecat firme/klinike i da nece da mi da moju svojinu.

Vadio ja LK, legitimaciju Lekarske komore Srbije, qrci, palci . . .  red sve duzi, dobro je da je klima radila.

Ova ne da. Trazim glavnog. Prvo ide neka sefovica, ali nizeg ranga od Baje koji mi je na kraju i resio stvar. 

Znam da sam pogresio sto sam pisao prodavcima da u gornjem redu napisu ime firme, pa moje ime ( u zagradi ), adresu itd.

Trudio se da budem fin. Zavrsio. Sef sve kopirao na aparatu, rekao mi da to nije po propisu, ali mi predao 3 paketa.

Msm da bih napravio kermes samo zbog Hendze koji je konacno ovde, kod mene, tu je bre. :D

Ali, marva polomila kutiju za vinile. Izgleda da se skakalo po njojzi. Srecom, pregledao sve ploce i ni jedna nije napukla. 

Laknulo mi.

Zagrevam sistem sa Kate Bush na CD mediji, najveci hitovi.

Posle ce da ide i Hendza u zdravlju i veselju, I to svih 5 LP-a uglavu. :dance4:

jhe1.jpg

jhe2.jpg

jhe4.jpg

jhe3.jpg

13 hours ago, revox said:

trostruki lp ... I kako ti se cini ... preslusavam I cin mi se moglo je max na dupli da ide I da bude da valja ... grijsim li ?

Heaven and Earth (5LP!) sam ja bio prvo kupio od njega,i to na CD posto je bilo jeftino,novo po Media Markt(3CD), bio nesiguran oko njega cak i nakon viseputnog preslusavanja na Tidal/YT..nekako mi The Epic bolje lezi,bilo juce novo-novcijato na berzi po povoljnoj ceni,pa reko ajd....i covek od koga sam kupio mi je rekao da nekako The Epic bolje prodaje,posto ima i oficijelnu radnju..msm tvrd je orah vocka cudnovata,neslomi ga al zube polomi :drink:,covek se krece po sirokoj muzickoj paleti,treba se navici na njega,one stvari sa zenskim horskim pevanjem mi idu na gangrenu-izludjuju :heat:,ko so da mi sipas na ranu ,ostalo mi je OK...