Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

Zero happy! :D 


C/P Wiki:
"Mingus is the tenth studio album by Canadian singer-songwriter Joni Mitchell, and a collaboration with composer and jazz musician Charles Mingus. Recorded in the months before his death, it would be Mingus's final musical project; the album is wholly dedicated to him. Mingus was released on June 13, 1979"

Album tiskan 1979, Asylum, njemačko izdanje. Near mint, prodan pod mint, ali ne zamjeram.

joni Mingus1.jpegJoni Mingus3.jpeg


 

The personnel on the actual album were:


 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odličan primer onoga što mi se često vrati u razmišljanje: kada je music tako dobra, to je LP koji sam toliko puta slušao, to može da se sluša i kroz prozor, a jesam, ne jednom, kao što se dobra knjiga čita i pokisla... Tražim dlake u jajetu samo kada je ono što slušam nedovoljno jako da mi uzme svu pažnju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, paja959 said:

Billie Holiday...swedo je odradio sasvim brzo slanje..:D

IMG_5145.JPG

IMG_5146.JPG

I ja jurim ovu plocu(bar u VG+ stanju)...gledam da prodavac bude iz Evrope...uglavnom su iz USA.

Ovu tvoje izdanje (nepoznat datum presovanja) mogu da nabavim u EU.

Zato me interesuje kakav je snimak?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/6/2023 at 7:54 PM, Aoxomoxoa said:

I ja jurim ovu plocu(bar u VG+ stanju)...gledam da prodavac bude iz Evrope...uglavnom su iz USA.

Ovu tvoje izdanje (nepoznat datum presovanja) mogu da nabavim u EU.

Zato me interesuje kakav je snimak?

dosta pipava je situacija oko ovog naslova...ima se WaxTime reizdanje,to mislim da ne treba da spominjem da je kategorija zaboravi odmah...i ja sam lovio (i dopizdelo mi vise) da bude iz EU,po mogucnosti americko izdanje,stereo varijanta...pristiglo dosta prasnjavo,sa dve prilepljene "tufnice" koje sam uspeo i sam odstraniti...juce sam je odneo na pranje (Pro-Ject VCS2),za divno cudo,ko nova ploca je sad...zvuk je malo na toplijoj strani,barem meni,koji ocekuje da svako americko izdanje zasvira ko da je atomska bomba bacena...mozda i ovako treba da bude,pojma nemam,zadovoljan i ovako...merkao sam dugo Analogue Production varijantu (2LP/45RPM),al je to mono,i dosta je sad vec skupo...moram se fokusirati na next prodzekt sad vec,Herbie Mann "Flautista"/Verve isto :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Doktor said:

^

Možda ovo npr. ( ako već nisi nabavio ? ) :)

h1.jpg

h2.jpg

1x japanac,FOC

1xUK

i jedan prazan omot/USA,posto je ploca bila urnisana..ovo zakucak kad stignem u garazu,na zid :D

BTW,"Flautista" placen,na plocu od 7,39 US, VAT HUN 8,75US, USPS 25 US,milina od 41,14 US :o

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, paja959 said:

. . . 

BTW,"Flautista" placen,na plocu od 7,39 US, VAT HUN 8,75US, USPS 25 US,milina od 41,14 US :o

 

Uhhhhh . . . . ovo sa poštarinama i taksama polako gubi više smisao. :(

Btw, za 2 x Memphis Und. LP + US omot respect ! :respect:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Doktor said:

Uhhhhh . . . . ovo sa poštarinama i taksama polako gubi više smisao. :(

Btw, za 2 x Memphis Und. LP + US omot respect ! :respect:

hteo sam uzeti negde pocetkom decembra jednu zamensku iglu od LP Gear-a,bio neki mali popust od nekih -20US,pa ajd reko...sve sam lepo pozavrsavao,treba da platim,kad ono cifra se nesto neocekivano "uvecala"....60 US (!!!!!) postarine :Dizzy:,jest FedEx,al preterase ga vise u 3PM...otkazao kupovinu..^_^

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...