Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Cuh se sa Pobratimom @paja959, rekoh mu da sam Home Alone . . . da divljam i tako to . . . :girl_devil:

Elem, u nekom trenutku shvatim da je za sve ovo sto danas preslusavam itekako zasluzan producent koga ne smemo nikako zaboraviti - Martin Birch.

EN.WIKIPEDIA.ORG

U njegovo ime pustih IMO najbolji njegov proizvod :

Mashinka . . . . :worship:

mashinka1.jpg

Peri aka @paja959 bese simpaticno ko je sa mnom na audio sesiji, pa eto slike - Dzoni Setac & Me. B)

Inace, Home Alone pa se qrchim. :jump:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gledah za M. Birch-a, a sta bih dalje pustio . . . . njegov album prvenac kao producent . . . 3 x :worship:

birch0.jpg

Atm, placem . . . pomesana osecanja . . .  starimo jbga . . .  iskljucujem se za danas . . . . <_<

Stay tuned na ovoj temi. Dobra je ! :)

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
pre 11 minuta, gluv_i_udaren reče

Odličan! Japanski precizno, ploča tiha, muzike koliko hoćeš, sjajna svirka.

Mana: na obe ploče centar mrvicu omašen. Nije strašno, ali za tu kategoriju je mana.



Tenx! :thumbsup:
Gledat cu nabaviti nesto, samo sto sam sam vidio je oko 80 € po ploci (da sad ne trazim i ne projeravam, mislim da je to bilo na Vinyl Gourmet stranici). Znas li mozda za neko mjesto gdje se moze povoljnije ispazariti?
Nije mi bas sva muzika na TBM po ceifu, ali bar na CD-ima, su snimci grozomorno cisti. 
Steta za centar. TBM nije jeftino izdanje, pa da (netko) lako predje preko toga, ali ako ne pravi probleme kod svirke onda (meni) nije ni toliko vazno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na radost moju ne pravi problem :)

Ja sam ovu nasao novu na Discogsu, cene su prosto takve i tu nema puno vrdanja. Kad bacamo toliko okolo na uredjaje, mislim da je posteno sebe po nekad obradovati i dobrim materijalom. Najlakse kliknuti nocu kad si jako umoran, onda mnoge ideje deluju opravdano :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 20 minuta, gluv_i_udaren reče

Na radost moju ne pravi problem :)

Ja sam ovu nasao novu na Discogsu, cene su prosto takve i tu nema puno vrdanja. Kad bacamo toliko okolo na uredjaje, mislim da je posteno sebe po nekad obradovati i dobrim materijalom. Najlakse kliknuti nocu kad si jako umoran, onda mnoge ideje deluju opravdano :)



Ma jedino sto treba imati vrijednost i jeste mjuza. Hifa je alat!
Okej, zelimo uvijek bolji alat, ali nakon neke razine si moramo reci da je "ovo sto imam" dovoljno dobro i, ako vec moramo imati nekakvu ovisnost, onda je mozda bolje da budemo ovisni o mjuzi, pa cak i nosacima zvuka nego o hifi, znjorama, pojacalima i srebrnim osiguracima. U to ne spadaju vintage driveri, zvucnice i rucke....one su opravdane. :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, gluv_i_udaren reče

Upravo tako :)




Nego kako si rekao, najbolje nocu kad si umoran.
Danas mi je osmi dan kako drljam vlakove po Austriji i bit ce da sam mrtav umoran. Upravo sam kliknuo na set od 6 vinyla od TBM. :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, gluv_i_udaren reče

E tako se to radi :)

Šta si pazario, govori čoveče :)

Sutra kad se probudiš možda ti dođe “what have I done?!” momenat, ali brzo prođe :)




Na taj nacin sam kupio rucku, zvucnicu, gramofon, MG15......
Red je da pocnem paziti koliko spavam! :rofl: 
Pazario sam ovo dolje. Tri albuma koja ionako imam na CD-ima......koje vise ne slusam. Postao sam poturica gori od turcina :D 

 

tbm.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 12 minuta, gluv_i_udaren reče

Blow Up, Midnight Sugar, Misty?



Pogodio si iz prve, covjece!!!! :thumbup:

 

pre 12 minuta, Zen Mod reče

nece

zero je to

on se ne kaje

:crazyrocker:


EDIT: 
Zero - rijetko kad u pravu, ali nikad u dvojbi! :D 


Kajem se vecinom za ono sto nisam napravio kad sam mogao.
A i, tko zna koliko je jos voska do kraja svijece. Bolje da se kajem sto jesam nego sto nisam. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...