Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

On 11/18/2020 at 4:11 PM, Zen Mod said:

ma principijelno ...

principijelno bilo je pre desetak godina onih ružnjikavih mp3 pleyera za automobile što se ubacivali u upaljač, pa im je to davalo malo falusni izgled 🤣🤣 u plejer ide fleš ili sd kartica a onda se na postojećem auto radiju nađe frekvencija na kojoj emituje i sluša, ne znam ima li još toga.

doduše, pričam onako polu iz dupeta ,🤣🤣 nit imam auto, nit vozim, sve u svemu potpuno sam, što kažu, operisan od automobila, al sećam se da je bio neki takav gedžet

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 11/20/2020 at 3:14 PM, Woland said:
On 11/20/2020 at 1:31 PM, prophet said:
Poslusaj minijaturu za njegovu majku, Bregovic.

mislim da je nema na pločama

 

On 11/20/2020 at 4:20 PM, prophet said:
On 11/20/2020 at 3:14 PM, Woland said:
mislim da je nema na pločama

Uh...steta. U svakom slucaju uzivaj.

Ima kako nema, ta ploca Kongres rok majstora koju je pomenuo @prophet, tu je ima. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Woland said:

mislio nam na predmetne ploče u kompletu

Tu nema nazalost. Na CD kompletu istog izdanja je ima. Tu su uvrstene singl ploce koje su izdate nekad kao LP albumi Singl ploce '74-'75. i' 76-80, plus dodate ta i jos nekoliko pesama koje nisu ni bile ranije objavljane kao singlovi. 

Steta sto to nisu uvrstili i u LP komplet. Odlicno je Abbey road uradio raj remaster. Sjajno zvuce ploce. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na GO danas,morao sam nesto u grad,kad sam vec tamosvrnuo malo u MM...ne lezi vraze,da ne pogledam ponudu LP-a,to kod mene ko da zabu pokusas prosetati pored bare,i ne das joj da skoci u nju :loleverybody:...Sons of Kemet,Ellington Tone Poet serija,da vidimo i cujemo i to cudo,i zadnji Rypdal/ECM...:drinking-2:

IMG_4298.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

@paja959

Kako ti se Rypdal dojmi ? 

IMO - kao da nekako zaokruzuje svoj opus. Toliko toga na ovom albumu cujem kao da je sa Odyssey ili sa What Comes After.

Ovaj LP sam stavio na wanted listu. :thumbsup:

odlican je...kao da si vremensku kapsulu zaustavio kod njegovih famoznih radova s pocetka ECM karijere...uzimaj pod obavezno....B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...