Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

ujbte
tekst je titl, kojeg sam izvukao nekim online alatom iz priloženog youtube videa

obratiti pažnju na dužinu snimanja: 7 dana, 4 za pet klavirskih koncerata i 3 za ostali materijal - pijanisti, dirigentu i orkestru je to bilo prvi put da sviraju zajedno

iz te perspektive, zvezde popularne muzike koje troše mesece u studiju čekajući inspiraciju, deluju jadno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moja prva asocijacija na Mino Cinelu je numera Confians sa albuma Sportin' Life od grupe Weather Report na kome je gostovao sa ovom autorkom numerom. :worship:

Ova numera mi je i dan danas test numera za nove komponente, gram. zvučnice, jerbo ovaj album imam kako na LP, tako i na CD. Preporuka za imati u kolekciji. :thumbsup:

:dance2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Doktor said:

Moja prva asocijacija na Mino Cinelu je numera Confians sa albuma Sportin' Life od grupe Weather Report na kome je gostovao sa ovom autorkom numerom. :worship:

Ova numera mi je i dan danas test numera za nove komponente, gram. zvučnice, jerbo ovaj album imam kako na LP, tako i na CD. Preporuka za imati u kolekciji. :thumbsup:

:dance2:

mlogo dobar taj WR,'nako generalno,Mino je car i tamo,ona prva numera su uvodom od zujecih aviona izuva,sa dinamickim udarima...a i na ovom novom sa Molvaer-om...Sulamadiana stavljena na wanted listu,i malo ucmeljene trube Molvaer-a sa zadnjih par snimaka je molekularno pokrenuo u dobar smer :hypocrite: :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad smo ga vec pominjali WR "Sportin' life"...brutalno dobar...Zawinul je uvek bio majstor kako podrediti celu grupu pod svoju dirigentsku palicu,uvek je imao dobre ritam sekcije,ovde Omar Hakim,Derek Bailey sa Mino Cinelu,i te dobre osnove su obezbedjivale slobodno spartanje/upade/iskakanja kako njemu,tako i Shorteru,kratkim,melodicnim deonicama..:drinking-2:

IMG_4295.JPG

IMG_4296.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...