Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
puj,puj,da se ne ureknem,narucih sad-reizdanje,Pharoah Sanders "Pharoah" :jamaica:...polovne cene ovog su isle i 4-500US u zadnje vreme :diablo:..uzimao sam vec ovog prodavca,ima extra duguuu isporuku u slucaju CDova,ke vidime sta ce bidne od ovog....[emoji3]
 
Omiljeni
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9/3/2020 at 8:31 PM, prophet said:
On 8/24/2020 at 5:22 PM, Doktor said:
Ne smem zbog Talije da unapred kačim naslov koji jurim unazad 20+ godina. U transportu je, kada stigne, postujem. 
Nemaš pojma koliko se radujem zbog toga.
Radni naslov - Gole žene. emoji846.png
Stay Tuned. emoji106.png

Hendrix?

Upravo doneo Postexpress.  :jump:

Ovo izdanje albuma Electric Ladyland se danas veoma retko vidja, UK press, neko od reizdanja, medjutim, stari dobri Polydor.

Konacno i "gole zene" ( kako se medju kolekcionarima vinila cesto naziva ) je u mojoj kolekciji ! :happy64:

Pride naisao i Rainbow Bridge album, tacnije soundrack iz istoimenog filma. 

 

h1.jpg

h2.jpg

h3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Doktor said:

Upravo doneo Postexpress.  :jump:

Ovo izdanje albuma Electric Ladyland se danas veoma retko vidja, UK press, neko od reizdanja, medjutim, stari dobri Polydor.

Konacno i "gole zene" ( kako se medju kolekcionarima vinila cesto naziva ) je u mojoj kolekciji ! :happy64:

Pride naisao i Rainbow Bridge album, tacnije soundrack iz istoimenog filma. 

:punk::punk::punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Zen Mod said:

:punk::punk::punk:

Pa pazi - nemas pojma koliko sam "odlepio" prvo kada se pojavio ovaj naslov na aukciji i to sa ovim omotom.  :icon_e_surprised:

Uopste me nije interesovalo da stanje bude ex, samo da imam ovu reklikviju ( btw, imam 2 x Electric Ladyland sa njonjom Hendze na prednjici omota - jedan Nemac, jedan RTB ). 

Naravno, oduvao konkurenciju, pobedio uredno, cak i nije bilo ni priblizno koliko sam "zateg'o" u ponudi. :laugh1tooht:

Elem, stigne ovo oko podne. Mojoj sreci nije bilo kraja kada sam video da se vinil svetli, nema srkeceva, prakticno kao da i nije nesto puno pustan.

Ovaj dupli LP ceka jedno dobro pranje, pa u nove gace i da se gleda i cuva k'o oci u glavi. 

:Viannen_loungelizard:

 

h5.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aja...legenda...secam se kad se to pojavilo,kakav je to kosmar napravilo medju ljubiteljima I Weather Report-a,i Steely Dan...Wayne Shorter gostuje van svoje maticne formacije gde su bili bombasticni duo sa Zawinulom....ganjao po gradu ko ima plocu,dovlacio svoj kazetas do njega,u to vreme milina od sistema Transcriptor/Vestigal/ADC XLM III,Hafler DH101/DH200,AR92....sta smo se nekad mucili,da dodjemo do nekog snimka....uzas...danas otvoris internet,i voila,sta ti se smisli....to back to vinyl reizdanje uopste nije lose...naravno,fama jos kaze da su okulisti proveravali vid sa ovim omotom....

:jamaica:

IMG_4229.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

For all of his public appearances, Gregory wears a flat cap - a Kangol Summer Spitfire - with a modified strap that covers his ears and chin.

He has spoken about its use as a kind of security blanket, and refers to it as his “jazz hat".

Speaking to Jazz Weekly, the interviewer asked "What's with the weird and wonderful hat?". Gregory replied: "I've had some surgery on my skin, so this has been my look for a little while and will continue to be for a while longer. People recognise me by it now. It is what it is."

 

sto ce reci - ne zna se da li su stvarno oziljci ili je njegov ćef, al evidentno pali cim se ljudi pitaju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Na danasnji dan,pre 50 godina je preminuo James Marshall Hendrix....generacije i generacije su rasle uz njegovu muziku,i nadajmo se da ce tako i ostati....gitaristicka legenda,heroj...B)

"The Band of Gypsys album was the only official live Hendrix LP made commercially available during his lifetime"

IMG_4234.JPG

IMG_4235.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
On ‎18‎.‎7‎.‎2020‎. at 11:45, paja959 reče

:crazyrocker::thumbup:

IMG_4185.JPG

IMG_4186.JPG

IMG_4187.JPG

https://www.stereophile.com/content/recording-october-2020-rough-and-rowdy-ways

ne slusam sad posto se spremam da idem za vikend sa drustvom na resetiranje  :loleverybody::drinking-2:,al kad se sutra vrnem,oce vala ponovo ionako treba krstiti tu novu iglu sa normalnim muzickim materijalom :shinymj5:..i ovi iz stereofajla se pomamili na matorog jarca od 79 godina..:L3000:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto nakon resetiranja,uspeo sam da uhavtim vremenski zadnju 1/3,jednu 1/4 danasnje berze,suprugu ostavio da proseta malo dzuikca usput dok ja burlam,optrcao par proverenih delaera,ulovi(mozda 15 minuta provedenih)...sem Gabor Szabo "Dreams",ostali ulovi samo duplirnja-nade za ulov za boljim primerkom B)

Belonging,prvi ECM koji sam ja kupio onomad,Ricordi/Trst

Weather Report,nadam sa da ce da bidne bolje,no sadasnje ITA izdanje

Benny Carter,valjda ce ex YU izdabnje istog u u penziju,ovaj LP,u ex YU izdanju je napravio haos na testiranju 3 komada Pass X-Ono-a pre par godina god drugara ;),urnisalisu su  se vec vise sati na "Saturday night In San Francisco " McLaughlin/De Lucia/Di Meoala..Jazz Giant je odlucio u utakmicu u roku 30 sekundi.....

:jamaica:

IMG_4249.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...