Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

30 minutes ago, mrcelavi said:

Bunarenje ili ti Indijana Dzons sindrom, 4 dana za redom u lokalnom “druga ruka” butiku = 6 novih naslova. Bilo bi i vise da kriterijum nije mint 9/10 stanje. A cene sacuvaj Boze 10kr ili ti 100 dinzi. 

 

5 minutes ago, Doktor said:

Dindža = dinar. emoji846.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Đe to ima za te novce :o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Doktor said:

Gore, u Swe.

Bio, pazario jedno 3-4 LP-a za te novce.

Jbga, Skandinavija. emoji41.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dodji jopet pa se bahanalimo, nemeres poneti sve sto kupis. Bonus, mozes da posaljes kombi prevozom u Bg   

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, mrcelavi said:

Da oko 100 din. Stockholm ulicni marketi i Second Hand butici. Vec u vinil prodavnicama cene ohoho ispod 15 jura nema a gura do 60 i kusur za trendi izdanja. 

e kod nas ulicni prodavci (intelektualna elita discografije) digla cijenu vinila u stanju poor/bad iliti shit na 15-20€ tak da ih zaobilazim u sirokom luku iz zdravstvenih razloga (skoci mi pritisak) pa sam presao na dvomjesecni uvoz iz EU :beach:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, mrcelavi said:

Trenutno na gramu Paul Simon Pa ne budem lenj povadim sve njegove,  ima, nije da nema  

E796211B-4529-4365-BBC5-86ADE40C2CA4.jpeg

Graceland je NO1

greatest hits standardno dobar

ovi live in central mi se nic ni svidio sto mu fali ne znam al nije mi legao

druge nisam slusao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Odlicnih, vrhunskih par naslova.

Prvenstveno mislim na album Lori A. gde gostuje Gebrijel i njegovi muzicari sa solo albuma, Peti Smit je kultna vec ploca, ovaj Dilanov album je meni super.

Ultravox valja imati u kuci ono bar jedno par albuma. [emoji41]

Umal' da zaboravim Zigija i Uhuru.

Jazz vinil ekipa ce komentarisati jazz naslove, ja cu samo jedan.

Al di Meola - pakao od albuma koji si slikao. [emoji122]

Uzivaj.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, Doktor said:

Odlicnih, vrhunskih par naslova.

Prvenstveno mislim na album Lori A. gde gostuje Gebrijel i njegovi muzicari sa solo albuma, Peti Smit je kultna vec ploca, ovaj Dilanov album je meni super.

Ultravox valja imati u kuci ono bar jedno par albuma. emoji41.png

Umal' da zaboravim Zigija i Uhuru.

Jazz vinil ekipa ce komentarisati jazz naslove, ja cu samo jedan.

Al di Meola - pakao od albuma koji si slikao. emoji122.png

Uzivaj.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tačno sam znao koji će biti tvoji favoriti :worship:.  Mene najviše obradovali Pati, Lori. Uhuru koji će se i najčešće vrteti. Vremenom se evoluiralo u Jazz tako da su ovi i predhodni ulovi Uhhh.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 LP,influensera za mene..i danas ih rado slusam,preslusavam sva 3 danas...welcome,love devotion and surrender.a love supreme...ovo je bio redosled kod mene..Santana je vec bio zvizda,prva 3 albuma vec apsolvirana,Caravanserai unosi vec pometnju,Welcome totalna nejasnoca,izuzetno siroka paleta muzickog materijala,Mahavishnu Orchestra je vec bio u talonu,ali...kompozicija "Welcome" unosi totalnu pometnju u mozdane vijuge dotle,totatlon rockeru...ko je taj John Coltrane (?),sredina '70,gimnazija,koji internet,tabula rasa,je pitanje koje sam postavljao sebi...next step.......,Love devotion and surrender,mi je u gurnut u ruke od strane skolskog druga,koji je imao starijeg brata...urnebes..a Love supreme atomska bomba je eksplodirala,bas rif za mene je jedan jos uvek od najneprehenabijih do danasnjeg dana...Larry Young orgulje.......Naima...opet kompozitor Coltrane...secam se dobro,Trst/Ricodi,uzimam Coltrane " A love supreme",apsolutno nesvestan sta me ocekuje...e ovo,traje jos i danas,ko da je juce bilo...:crazyrocker:

IMG_4179.JPG

IMG_4182.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad se setim knjižare „Kultura“ kod starog dvora... Baš tako... Još ih sve imam... To je, jednostavno, kao važan predmet u školi koji vredi razumeti. Da li sam uspeo, još, nisam uveren...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...