Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Ovo je takodje nedostajalo iz diskografije John Martyn-a.

Album Piece by Piece (1986). US press.

Duca dealer kao i uvek - drži nivo sa kvalitetom stanja vinila, unutrasnji origigi omot, izuzetno očuvan spoljni. [emoji106]

Kasnija Martinova faza kada je otisao u soft, pop, jazzy, ali, fino, pitko, relaksirajuce.

6a1352f542a873cb6fc5d1a11f38a1dc.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trenutno ide jos jedan "biser" pokupljen juce od Duce. :worship:

"Zivi" dupli LP Joni  Mitchell & The L.A. Express - Miles of Aisles (UK press, EMI za Elektra/Asylum Rec. 1974 ).

"Ekspresni" L.A. bend predvodi niko drugi do Tom Scott. 

Podsecanje na udarne numere sa prethodnih solo albuma Joni M.

Odlican album.

IMG_0559.jpg

IMG_0560.jpg

IMG_0561.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taj soundtrack je odlican. "Jake" ploce su ti oba Kraftwerk, solidno vredi Tupelo Honey, oni Flitvudi sa crtezom, They Play On je kultna ploca, vidim cak da su tu i Scorpions, samo su se sakrili, pribili uz Steve Miller Band.
Odlicno !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:rolleyes: Šta da ti kažem kad sve znaš. Zamisli sreće  sve u istoj kutiji, znači izvlači i ne pitaj za cenu da se ne predomisli. A u pogledu mu vidiš ono "daj me seamo oslobodi da ih ne vraćam u auto" težak je vinyl ..bi ga. El Grekos (grk prodavac) me usrećio danas :clapping:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma oćeraj ga .... olakšao me za čitavih 20 jura :rolleyes: što je najgore većina u skoro pa mint stanju mada se po omotima ne bi reklo. Prve tri sam pogledao kakvo je stanje posle samo odvajaj pa kako bude. Ma rekoh ja prošle nedelja sa onim Herbie  Mann-ovima da će proradi recidiv. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 časa, Doktor reče

Da ne zaboravim, dok se@paja959 ne javi, i oni Dzetrosi su remek delo. Kultna ploca. Benefit !
Uzivaj ! emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

mlago zapostavljen njihov taj Benefit,upao izmedju Stand Up i Aqualung-a,al je biser u svakom slucaju...:BeerMugCheers:https://eu.usatoday.com/story/entertainment/celebrities/2020/05/14/ian-anderson-jethro-tull-frontman-reveals-incurable-lung-disease/5189354002/

:wacko:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...