Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

@revox

Bravo za jučerašnji izbor. :clapping:

Jedan od boljih konceptualnih albuma izdatih ikada.

Za Genesis fanove, gde i sebe ubrajam, ovo je oproštaj od Peter Gabriel-a iz benda i skretanje lagano iz sinfo-prog rock-a u neke "lakše", "mekše" rock vode ( naročito kada je kasnije, posle 2 albuma otišao i S. Hackett ).

Ne ide na prvu loptu nikako. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Doktor said:

@revox

Bravo za jučerašnji izbor. :clapping:

Jedan od boljih konceptualnih albuma izdatih ikada.

Za Genesis fanove, gde i sebe ubrajam, ovo je oproštaj od Peter Gabriel-a iz benda i skretanje lagano iz sinfo-prog rock-a u neke "lakše", "mekše" rock vode ( naročito kada je kasnije, posle 2 albuma otišao i S. Hackett ).

Ne ide na prvu loptu nikako. 

ne nikako ... dal si primjetio konstantan brum na snimku ... il trakas il nesto drugo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, revox said:

ne nikako ... dal si primjetio konstantan brum na snimku ... il trakas il nesto drugo

Ne, nisam. Koje je tvoje izdanje ?

Cek' da vidim sta ja imam od izdanja ..... ?

lamb1.jpg

lamb2.jpg

Reizdanja - UK, Germany & Italy.

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemam pojma koje je izdanje ... reklo bi se skandinavija 1974 ... znaci imas normalan zvuk igle kroz brazdu I onda kad krece stvar cuje se brum pretpostavljam trakasa par sekundi I pocinje muzika I gubi se

IMG_20200506_214211.jpg

IMG_20200506_214145.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U2..uh,ovo duuuggoo nisam zavrteo..mnogi hard core U2ovci ce reci da je ovo prvi znak propadanja pravog U2,i da je prisutna jedna amerikanizacija u procesu promene..ali.....kad nakon recimo jednog do daske odvrnutog Van Diemen's land-a uleti Desire u vidu bacene atomske bombe,onda se brzometno okreces po sobi "ah,brzo mi treba air gitara,gde sam je zaturio ?"..a ni struganje Edge-a po gitari nije za bacanje na Silver and gold uz adekvatni baseraj Adam-a...

:jamaica:

IMG_4024.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam pred x godina na stadionu Maksimir kad su gostovali u Zagrebu. Koncert dobar kad su svirali stvari do Rattle and huma, ostatak - stadionski spektakl za našu malu mahalu.
Sve u svemu - drago mi je što sam bio.
Inače u vezi stadiona, bio sam tri puta na nekom. Spomenuti U2, prije toga Bijelo Dugme u Maksimiru i jednom na Varteksovom stadionu (valjda je Varteksov?) kad je gostovao Robert Zimmerman. Razočarao me je, ali su prije njega bile sjajne svirke. :)
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, paja959 said:

nastavih sa njima Joshua Tree...secam se kad se to pojavilo,Zepp su bili u nekoj apstinenciji..to je pretilo da im skine krunu sa glave...

lepte,sta uradise oni sa sobom..ko Mickey Rourke su danas...

IMG_4026.JPG

Eto, meni jedan od najdražih njihovih .... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...