Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

@paja959

Po mnogima ovo je njihov peak, tj. najbolji studijski album ( npr. Allmusic ).

IMO su definitivno oni prvi, klasicna psihodelicna West Coast prica, prava remek dela. :punk:

Onaj trio, 2., 3., i 4. Live su zakon i nesto sto bi svaka vinil kolekcija trebalo da ima.

Anthem od the Sun, Aoxomoxoa, te Live/Dead. :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Doktor reče

@paja959

Po mnogima ovo je njihov peak, tj. najbolji studijski album ( npr. Allmusic ).

IMO su definitivno oni prvi, klasicna psihodelicna West Coast prica, prava remek dela. :punk:

Onaj trio, 2., 3., i 4. Live su zakon i nesto sto bi svaka vinil kolekcija trebalo da ima.

Anthem od the Sun, Aoxomoxoa, te Live/Dead. :worship:

nisam so onu strane kod kojih je AB nihov "peak"...jes' prijemcivo,slusljivo,'nako za siroke mase,mozda....ima  se previse patetike,barem za mene..."Working's.." je jaci kod mene,strogo POV..da ne pominjem sad,izdanja (zvanicna) prije pominjanih --nastavih sa "what a long strange trip it's been"..nisam pristalica kompilacija,al izuva..:crazyrocker:..prvi primerak,UK first press (HMV shop nalepnica sa 5.50GBP),je urnisan sa moje strane,nadjoh nedavno na berzi predivno,dobrozvucece DE izdanje na ovdasnjoj berzi...MAC+JBL fanatici mogu da nadju za sebe isto neku satisfakciju u celoj prici...:D

kolko se secam,ex YU toga,je teska njesra :wacko:..Dark star u kompilaciji,u singlica varijatnti...

IMG_3963.JPG

IMG_3964.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Meni ovaj Majlsov album uglavnom napravi glavobolju. :)

Tesko Br'te, ono meni bar. Skoro pod obavezno ne odslusam sve 4 strane, a uglavnom "presecem" sa Kobamovim Spektrumom. 

Btw, In a Silent Way bih mogao slusati na ripit 24/7. Bez glavobolje.  :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne znam ... meni nekako legne da valja ... al sto mi pase weather report boogie woogie walltz I 125th street congress ... daklem nakacim slusalice I odvrnem ka maniti coek .... ima neke energije u ove dvije stvari ... narocito 125th street congress ... ukucani vise ne gledaju sa cudjenjem ... navikli na budalu :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 hours ago, Doktor said:

^

Meni ovaj Majlsov album uglavnom napravi glavobolju. :)

Tesko Br'te, ono meni bar. Skoro pod obavezno ne odslusam sve 4 strane, a uglavnom "presecem" sa Kobamovim Spektrumom. 

Btw, In a Silent Way bih mogao slusati na ripit 24/7. Bez glavobolje.  :Viannen_loungelizard:

Dobro je imati razlicite ukuse.Zabavnije je.Ja isto vise volim "Bitches brew". A tek omot...ne moram ni da slusam plocu :eek:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

PhotoCollage_1586461484435.jpg

tadeush nalepa uzivo ... kupljeno u poljskoj skraja 87 ... kad nam se moglo poc za novu godinu ... kad je u poljskoj bilo gore nego sad kod nas (malo smo se popravili al jos nismo dofatili kraj osamdesetih) dobra blues svirka ... fenomenalan snimak ... odlican otisak 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...