Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

@Doc,nista ne pitaj..imaju se oni momenti kad treba paru ispustiti i kod ekspres lonca..."podmornica" sad ne,bolje mi je ovako,separatno :drink: 

Santana,u nastavku,predivna Carlosova stvar "Do You remember me",kojka moze biti idealna i za spaljivanje zvucnika/amplifikacije..B) :haha:

 

 

IMG_3878.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Traffic  .. John Barleycorn...na jevetiganaponovo L-75 :loleverybody:..servisiran,bronzani V blokovi,normalan poklopac sa sarkama od Audio Technica,bez motke-podupiraca,stavljen podmetac od ciste plute,upregnuta ex sinovljeva Shure 44-7...workhorse..nije najprefinjeniji/rafiniraniji zvuk u pitanju..bit ce to dobro za back-up :laugh1tooht:

IMG_3887.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Album za imati pod obavezno, ako ne ovako na vinilu, onda CD ili CD "rezanac", ili iz radnje, Tidal, nesto sl.
The Magician's Birthday, stara, dobra, Juraja .... ehhhh .... pokojna ritam sekcija : Geri & Li, pokojni Bajron .... sve numere na albumu toliko dobre da je to danas kada se slusa kao nekakav The Best off album.
Od A1 numere Sunrise, pa do B3 numere koja zatvara album i imena kao i sam album, bez padova, filer numera.
Preporuka.
4bd067c8cbe0bca30b28530c13eee9c2.jpg2db99a3d0cbe33b678b3168f3a8b1d7e.jpg38b2b8060092433de2d3a1451a8afe60.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da. Demoni i Carobnjaci su mozda i njihov najsnazniji album u celom opusu. Trenutno sam na Sweet Freedom, teskom mukom pronadjenom Nemcu. Uglavnom u ponudi kolaju licencni komadi koji debelo zaostaju u kvalitetu za ovim. Sam album je ispod proseka Juraje i ukazuje na predjen zenit sa Demonima i Rodjendanom Carobnjaka. [emoji846]
No, ovaj album ima sentimentalnu vrednost za sve nas koji smo odrastali
bezbrizno u to vreme.
3b350ceb9dc8c007423da9fa88db7f3b.jpg9c547852e5fbc78d25f4375747a169fd.jpg71eee8bfc0dd36b253034aa6eaab1b24.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste[mention=52]Doktor[/mention]. Ja ih nisam nesto gotivio, nesto sam i mladji. Ali pre nekih 10-ak godina drugi moj prijatelj, veliki fan Uriah, me dobrano "izmaltretirao". On je iz te generacije. Preslusali smo i dobar deo kolekcije na CD-ima. Pricao mi je i o koncertu u Bg-u. Ako nisam nesto pomesao, cini mi se u Pioniru. Ali tek sada, sa vinila i u ovom dobrom sistemu sam, barem tako mislim, uspeo da uhvatim o cemu se tu radi. Jos kad se stavi u kontekst epohe...

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 1/18/2020 at 9:35 AM, Woland said:

posle 30 godina Branka Parlić na vinilu ponovo objavila Inities..

audiofilsko izdanje koje ima dušu, nači snimljeno uživo as is, bez doterivanja.. ckupo ali vredi

cbc54785ac96dd77b35e2e09faef7327.jpg&key=a5c36ffd798dfe8c6eaec90cc7c1bb82fde2b4604e163c9def1f53f5920889dd

Sad videh omot... Zlata Markov Baranji - "Siročići". Mogu se videti uživo u muzeju u Zrenjaninu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...