Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

22 minutes ago, Doktor said:

^

Samo bih dodao - Hancock i patofnice ( slika br. 1 donji deo ). :)

Btw, vidim da se vrnula Shure. B)

:shinymj5: ...yes,Shure rides again,zbog zicki u shellu..sheftali sad to ponovo sad sa fleksibilnijim zicama,i ne diram mecku za p.... :ph34r:..ionako ce nam se 99,9% putevi razdojiti...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odabrano preko sajta, juce uredno odpazareno, pre par sati sacekao vinile i kcerku iz ZG.

Karmavinil - Zagreb.

https://www.karmavinil.com/

Definitivno najbolja prodavnica vinila, CD-a i ostalih medija, kako novih, tako s/h u ZG, a i sire. :worship:

@paja959 - dao hint, a i doneo mi pre par godina drugi LP od Country Joe and the Fish. :thumbsup:

Prodavac prijatan, dozvolio fotke, i rekao, citiram " Stari ti ima dobar ukus, ali 2/3 " ( mislivsi na kultni album Diamande Galas koji je btw, jedva pronasao u radnji :D ).

Zato je odmah pre zavrsetka kcerkine recenice nasao GD - Europe 72, trostruki LP, koji sam video u medjuvremenu za svega 100 kuna, US press, ex- i momentalno rezervisao i "skinuo" sa liste.

Black Merda je markiran pred put i odahnuo sam kada sam dobio aber da je smesten u korpu.

Atm ide Diamanda Galas . . . 

karma 1.jpg

karma 2.jpg

karma 3.jpg

karma 6.jpg

karma 4.jpg

karma 5.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Doktor said:

Odabrano preko sajta, juce uredno odpazareno, pre par sati sacekao vinile i kcerku iz ZG.

Karmavinil - Zagreb.

https://www.karmavinil.com/

Definitivno najbolja prodavnica vinila, CD-a i ostalih medija, kako novih, tako s/h u ZG, a i sire. :worship:

@paja959 - dao hint, a i doneo mi pre par godina drugi LP od Country Joe and the Fish. :thumbsup:

Prodavac prijatan, dozvolio fotke, i rekao, citiram " Stari ti ima dobar ukus, ali 2/3 " ( mislivsi na kultni album Diamande Galas koji je btw, jedva pronasao u radnji :D ).

Zato je odmah pre zavrsetka kcerkine recenice nasao GD - Europe 72, trostruki LP, koji sam video u medjuvremenu za svega 100 kuna, US press, ex- i momentalno rezervisao i "skinuo" sa liste.

Black Merda je markiran pred put i odahnuo sam kada sam dobio aber da je smesten u korpu.

Atm ide Diamanda Galas . . . 

karma 1.jpg

karma 2.jpg

karma 3.jpg

karma 6.jpg

karma 4.jpg

karma 5.jpg

Bravo !..apsolutna preporuka za tu prodavnicu,kvalitativne ocene sto daju za ploce su izuzetno korektne/dobre/tacne..cela ekipa je top,gazda apsolutno zna sta je sta,daju tamo i neki popust ako je kupovina iznad cini se 350HRK,ostavljaju u stranu naslove ako im najavis svoj dolazak u neko dogledno vreme...

Korektne cene...

Radnja za 10! :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, paja959 said:

Bravo !..apsolutna preporuka za tu prodavnicu,kvalitativne ocene sto daju za ploce su izuzetno korektne/dobre/tacne..cela ekipa je top,gazda apsolutno zna sta je sta,daju tamo i neki popust ako je kupovina iznad cini se 350HRK,ostavljaju u stranu naslove ako im najavis svoj dolazak u neko dogledno vreme...

Korektne cene...

Radnja za 10! :thumbsup:

:signhere:

Na ova tri naslova je dobijen popust od 10% što je zaista i više nego korektno.

Premija mi je bio ovaj trostruki Europe '72 od Dead-a koji je naleteo u toku boravka kćerke i praktično je "skinut" istoga dana iz kataloga i dodat na moju listu.

Ovaj trostruki album ovde u Bgd, u daleko lošijem stanju od ovog iz Karme, košta i do duplo više. Vinili označeni kao ex- i više nego korektno.

Mogli bi naši (pre)prodavci vinila da malo pogedaju stanja ovih spoljnih/unutrašnjih omota, vinila, pa da više ne "zakucavaju" na svaki naslov da je MINT. :angry:

A da, prodavac iz Karme je pitao kćerku da li ja poznajem Borka iz Yugovinila ( pa naravno :) ), preneo po njoj pozdrave, a ova gore navedena konstatacija ne važi za njega u ocenjivanju ploča u njegovoj radnji i identična je ocenama iz Karme. Na svu sreću u Srb ih ima još par koji su takođe objektivni ( uglavnom prodavci koji već godinama kao i Borko prodaju vinile preko Discogs-a ).

E sad', cene kod njega su takve, kakve su. 

Sinoć kasno, skoro pa do u jutro odslušao ovaj trostruki "živi" evropski LP od GD. Uživao. :wub:

Atm "pesak u oćima", uzeo još jednu "filterušu" da preguram radni dan, pa pravac kući na još jedan krug "Europe '72". :jump:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jazz on Verve... serija kompilacija koje ne volim preterano zbog mesanja vremenskih razdoblja i stilova koji nekad ne idu zasjedno.

Ovde na A strana rani bebop 50'-57', odlicni snimci a na B opustenija varijanta sa odlicnim Mulligan-ovim My Funny Valentine i Getz/Gilberto - Girl from Ipanema... sve u svemu vredi naci domace izdanje zbog A strane a i B je sasvim ok.

 

DSCN3185 Jazz on Verve.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, krca44 said:

Jazz on Verve... serija kompilacija koje ne volim preterano zbog mesanja vremenskih razdoblja i stilova koji nekad ne idu zasjedno.

Ovde na A strana rani bebop 50'-57', odlicni snimci a na B opustenija varijanta sa odlicnim Mulligan-ovim My Funny Valentine i Getz/Gilberto - Girl from Ipanema... sve u svemu vredi naci domace izdanje zbog A strane a i B je sasvim ok.

 

DSCN3185 Jazz on Verve.jpg

snimci su dobri na sva cetri naslova iz te kolekcije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

57 minutes ago, Doktor said:

Kompilacije ne volim. U stvari ih . . . volim . . . ovu posebno. :wub:

Dizzy Dizzy . . . . pa sve po redu. :rolleyes:

can1.jpg

 

 

 

maniti njemci ... kolko se sjecam nedje davno imao soon over babaluma I kolko me drzi sjecanje bila neka YU kompilacija koju sam imao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

40 minutes ago, revox said:

u ono vrijeme kraj 70-tih sokantan mi bio bend van den graaff generator I album H to He I only one  ... ili nesto slicno

Pobogu, nema nista slicno . . :hmm:

Njegovo Velicanstvo VDGG iliti Van Der Graaf Generator. :worship:

Peter Hammill i drustvo . . . Legende ! 

http://www.vandergraafgenerator.co.uk/

Ne da je to bilo shokantno 70-tih, nego je to i dan danas.vdgg1.jpg

vdgg2.jpg

vdgg3.jpg

vdgg4.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Doktor said:

Pobogu, nema nista slicno . . :hmm:

Njegovo Velicanstvo VDGG iliti Van Der Graaf Generator. :worship:

 

Ne da je to bilo shokantno 70-tih, nego je to i dan danas.

 

vdgg1.jpg

vdgg2.jpg

 

 

 e moj doco ... đe sam bio tad a đe sam sad ... ostadoh bez mozga ... na rezervi u crvenooooooo

to je taj ... vidim imaš ti toga dosta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...