Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

14 hours ago, revox said:

dzaba sad prica ... zahebah se I kraj ... mada je druga opcija bila 

IMG_20191110_183226.png

I ovo color izdanje al bar novija produkcija pa ne bi bilo ovako usrano

ovo je skoro objavljeno,jedan od mojih all time favorita..ne smem da uzmem:

https://www.bakelitfutar.hu/international-webstore/lonnie-liston-smith-and-the-cosmic-echoes-astral-traveling-uj12776-részletek

nejasno sta podrazumeva pod "LIMITED BLUE ETERNITY",izdavacka kuca je Real Gone Music,EAN 0848064008941..pun mi je kufer od raztnoraznih novijeh  "limitiranih "reizdanja koja nisu nimalo jeftina,a sviraju ko qurtoni...:ph34r:..na internetu vidjam primerak na plavom vinilu....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 
 
 
 
 
 
 
0
 Advanced issues found
 
6
46 minutes ago, paja959 said:

daklem,konacno nadjoh ovo..Gratefuld Dead "Houston,Texas 11-18-1972 (Hofheinz Pavilion):crazyrocker:

. . . 

Bravo ! :clapping:

Bese onomad  u Metropolis-u, preko puta DOB-a kad ti dojavih da ima, ali super je sto si to konacno kolektirao ! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, paja959 said:

daklem,konacno nadjoh ovo..Gratefuld Dead "Houston,Texas 11-18-1972 (Hofheinz Pavilion):crazyrocker:

 

Da nisi mozda imao priliku da poredis plocu i cd "Cornell 5/8/77". Imam cd,ali mi je zvuk,iako odlican,malo zatvoren(kao da je cebe preko zvucnika).Da li je tako i na ploci(mada je 10.000din za plocu ipak preterano)?

Za mene,najbolji album iz sedamdesetih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juce stiglo konacno. B) Ovaj naslov mi je falio da kompletiram Korijelovu ranu fazu ( 1970-1975 ). 

Fuzija da se raspametis - Korijel vs. Laflin koji se smenjuju u solazama, Korija za el.klavirom ( Fender Rhodes ) i - tacka ( nix synth-ovi&ostalo :) ), mladi (tada) Vitous za kontrabasom gde cesto koristi gudalo, , te Bili Kobam kao neko ko je i pravi clan ritam sekcije, konstantno u svrsi benda ( citaj - u vecitoj opoziciji ).

Spaces ( Vanguard - UK Press ). je prvi album u tom fantasticnom nizu i evo ga, debituje upravo na VPI u mom sistemu. 

Btw, recenzija albuma i "smrzavajuca" ekipa muzicara (sl. 2 i 3 ) :

co1.jpg

co2.jpg

co3.jpg

co4.jpg

co5.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...