Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

39 minutes ago, Miloš 1210 said:

Pogledaj ako već nisi "The Other One: The Long, Strange Trip of Bob Weir" na Netflixu. Priča o onom drugom iz Grejtful Deda :) Slušao sam ih od kada znam za sebe ali bez nekog posebnog udubljivanja (zgodni su za "posebne prilike" haha) ali mi je ovaj film najzad objasnio o čemu se tu zaista radi:

 

 

falaVi.(Weir je sasvim Ok ).ovo jos nisam odgledao,naspram X njihovih DVD,sto imam,ili sto nemam u kolekciji :loleverybody:..oni su prica za sebe,ili si "in",il si "out" middle of the road kod njih (po meni) ne postoji :rasta:..ni ovo jos nisam stigao normalno da "probistrim",a eto ga skoro mesec dana kod mene,sto sam proknjizio kao utesnu nagradu sto sam nasao na novinarskom standu u 5 sekundi do 12,pre povratka " s onu strane bare"...

IMG_2834.JPG

IMG_2833.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Нешто домаћe (*).

1027740500_viberimage.thumb.jpg.bbe5e1dc4760cbcee22bbe03428e625e.jpg

(*) Снимљено у Македонији, али мастеровано, резано, штампано у САД. Нећу ни почињати да разглабам који је идиотизам што се локално не продаје.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

gledah sinoc "walk on the line" ... pa me danas sfata preslusavanje Cash-a ... prvo sest snimaka american recording ... nesto sa cd-a nesto sa vinila ... pa onda par albuma ... 

IMG_20190131_220805.jpg

IMG_20190131_220827.jpg

za ocekivat da se smorim al ni bilo tako ... prijalo :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

LC

msm da mi je on najomiljeniji gitarista u svetu Jazz-a ..... a sve sto je svirao je svirao jednako dobro i dusevno ....... nema snimka na kojem u mozes da primetis šmiranje .....

Mingus - Me Myself An Eye , Larry-jev udeo u albumu - vanvremenska gitarska svirka , radost , totalno bez ega ..... znao covek svoju vrednost bre

iako ga , recimo Rolingstone nije stavio ni na listu 100 naj :guns2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako sam brutalno zamoljen da ne pustam danas vise fuziju. :(

Elem, zeni rodjos, gosti stizu za kojih po sata i jbga, nervira je i fuzija, i moji ljubljeni progresivci, i psihodelicari, i krautrokovci i . . . . 

Uglavnom, setim se ja i @shonne-ta, a i mladjanog moderatora @Aleks-a, te pustih ovo (pogle' dole slike :o ) :

Momentalno nastupilo u kuci - nirvana i blagostanje. :)

Hmmmmm , meni dosadnjikavo malo sve ovo. Mozd', sto sam nekada sve ove strandarde i sam odradjivao i  . . . .  zevao. :lol:

But . . . .  bila je kinta, nije da nije.

Stay tuned za sutra i naredne dane.

Odjavljujem se za danas. U nastavku ce biti samo jos vece "mlake kake". :rofl:dk1.jpg

dk2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...