Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Thelonious Monk - Genius of Modern Music Vol. 2 ( Blue Note 1956 / EMI : Gramophone Company of India Limited ), DUM DUM INDIA,   mali znak Liberty u donjem levom cosku oznacava moguce poreklo trake ili stampera a mozda je samo znak jer mislim da je ploca iz 80ih ( il' je EMI nabavio traku/stamper deceniju ranije ).

{ Blue Note uradio reizdanje 2015, od remastera ovaj komad je verovatno najbolji ( iz digi ere )  }

B strana jako dobra

 

DSCN2357 copy.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10/3/2018 at 9:35 AM, Doktor said:

PS4 Pro je čudo jedno. B)

Kao neko ko je prošao skoro pa ceo put ( ZX Spectrum, Commodore 64, 128, Amiga, te na kraju PC, razne iteracije ) igara na kompovima, ovo je prva konzola u kući. Mogu reći da se osećam kao nekad' kada sam igrao "šezdesetčetvorku" sa onim velikim flopijima.

Malo ima vremena za RBgd 2/3, a ploče trenutno odmaraju u polici. Uostalom, kao i sama igla od F-9/E.

:hihihihi:

Doktore, PS4 imas srecu, nema Windows izdanje... obrati paznju na ovo.

RED DEAD REDEMPTION 2

open world.. ima ocenu preko 97%

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, prophet said:

 Mnogo mi se dopada Shorterovo muziciranje.

 

 

 

od Shortera ja nemam nista,pod svojim imenonom..uvek mi je nekako bolje svirao sa Miles,W.Report,H.Hancock ili Steely Dan..respektiram ga maksimalno,svirac je fenomenalan,al bar za mene,ne smes ga pustiti sa lanca...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, da, na ovom albumu sam mislio kada sam rekao da mi se dopada. Odavno ne cuh da je neko tako razvalio a da je to bilo smisleno i dobro i uklopljeno i ispraceno. Uopste uzev sjajni muzicari i sjajan album. Imali su dosta gostiju, na pamet mi pada gitara sa 12 zica, pisem iz glave pa se ne mogu setiti izvodjaca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Magma - Udu Wudu ( Tomato - US press ). :worship:

Strpljiva i duga potraga . . .  pronadjeno . . .  stiglo . . . isplatilo se i cekanje/lurkovanje. :grino:

Nastavlja se  potraga za jos vinil naslova od Magma-e . . .  ( prvenstveno Mekanik Destruktiw Kommandoh i Kohntarkosz, a ostali naslovi ako nalete ). 

 

ma1.jpg

ma3.jpg

ma2.jpg

:dance2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...