Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

21 minutes ago, Woland said:

^ lepo, čestitam fina kupovina.. mene su prelomili iz Berlinske Filharmonije, poslali vaučer sa 20% pa prelomih i uzeh snimak Abadovog poslednjeg koncerta sa BPH.. trostruki LP, nešto kao half speed mastered bemliga šta je.. čućemo
. . .

Ne vidim dobro. Koje delo/simfoniju/i od koga izvode ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ evegi:

Berliner Philharmoniker
Claudio Abbado Conductor
Deborah York Soprano
Stella Doufexis Mezzo-Soprano
Damen des Chors des Bayerischen Rundfunks

Felix Mendelssohn: 
A Midsummer Night's Dream

Hector Berlioz: 
Symphonie fantastique

Recorded at the Berlin Philharmonie, May 2013

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9/6/2018 at 7:52 PM, paja959 said:

kolko vidim,to je neko oridji,srarije izdanja..glede ako mozes docepaj se nekog primerka,sto je radio S.Wilson remaster..bio sam najveci skeptik,sta se tu uopste moze uraditi na kvalitetu snimka,po principu sta je, tu je..Wilson je demantovao sve,do temelja ovog snimka...ma sta to znacilo..get it !

Imam remaster od stounsa ... nesto mi to ne zvuci da valja ... cak šta vise 

Ne kazem za ovaj sto ti kazes al poslije ovoga sto imam izbjegavao sam u sirokom kugu remastere

IMG_20180908_184400.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, revox said:

Imam remaster od stounsa ... nesto mi to ne zvuci da valja ... cak šta vise 

Ne kazem za ovaj sto ti kazes al poslije ovoga sto imam izbjegavao sam u sirokom kugu remastere

IMG_20180908_184400.jpg

ne mesaj te Stones DSD remastere sa onim sto radi S.Wilson za Jethro Tull..ne mere se pomenuti na isti dan,na istoj stranici..bio sam jedan od najvecih skeptika upravo za Aqualung..poslusaj ako mozes,obavezno !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Woland said:

stigao Abadov poslednji koncert sa Berlinskom Filharmonijom.. upravo ide Mendelsonov San letnje noći - odličan snimak..

3LP u raskošnom pakovanju, sa podebelom knjigom, download kodom..

Odlicna oprema, tj. komplet pakovanje. Bonus je jos i pride, kako kazes i odlican snimak.

Gledah Abada kada je bio resident upravo u Berlinu i drzao "na uzdi" berlinsku filharmoniju.

Jbga, nisam imao srece videti Herr Karajana, a nisam se ni rodio da vidim njihovog "Tatu" Futvangler-a.

Srecom, ima se nekoliko ploca, korektnih snimaka od Tate Vilhelma, a od Karajana i Abada imamo i vise komada i izvodjenja. :)

Generalno, sjajan kolekcionarski primerak koji ce biti kao grumen zlata vezano za buducnost.

Uzivaj.  

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...