Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Bejah prosto zatrpan zaostalim epizodama nekoliko TV serija. :)

No, naslo se malo i vremena za ovaj "biser" . . .  BASF izdanje ( sam spic, vrh, dezert za kolekcionare  . . . Harmonia Mundi itakoto . . . :wub: ).

Dakle, Oskar Piterson & orkestar - standardi. I to kakvi. 

 

op1.jpg

op2.jpg

op3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bese malo u nekim momentima tesko sa prethodnom plocom, tacnije soundtrack-om koji je radio Filip Glas, te posegnuh za sektorom u polici sa "teskom artiljerijom", fifilisticarskim albumima, ne mozda toliko sa muzickom sadrzajima i izvodjenjima koja se ne zaboravljaju, ali su zaista vrhunska muzicki opremljena, snimljena i zvuceca izdanja.

Dakle, Jacintha, album Lush Life iz 2001 godine, 180 gr Audiophile Vinyl ( ma sta to znacilo ) + bonus LP sa po jednom numerom na 45 rps 

Izdanje Groove Note.

Snimljeno vrhunski, Jachinta sasvim korektan vokal, peva standarde, band koji je prati je uredno profy . . .  @pakonja, zapisuj ! :jump:

Referentnan naslov za audiofilske sedeljke, razne clash-ove sprava, ostalih djunti, na prvom mestu fina muzika za relax. 

ja1.jpg

ja2.jpg

ja3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, Zen Mod said:

Čiko , a sto ti ta ručka stoji ukrivo.......

 

:smesna:

Ti bas danas resio da me nervozirash . . . :tease:

Sta ces, ovo je originalni prosek od autora na armboard-u, tzv. "mirror image" . . . :roll1:

Necem vise slikam do druge polovine septembra kada sve bude namikereno kako treba.

Hebe me sto imam jos jedan blank armboard i onaj na kome je Jelicic, naci ukupno komada 3. 

Novopridoslo iz US, Hurst motorce je ovde bitno ( @AR2, @paja959, @Zen Mod :BeerMugCheers:), pa caura, pa tanjir, pa balansiranje aka "upucavanje" baze, tako da Zene  . . . :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...