Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

4 minutes ago, Woland said:

bilo na gramofonu, zamisi junior sa društvom slušao (i pored zabrane korištenja MOG gramofona - sve je OK na sreću :) )..  :)

ma deran si prizeleo verovatno jedne ne landarave rucke prilikom pustanja ploce,pa kad vec ima u kuci,sto da:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Woland

Dzordz Vinston - sjajan tip. RTB je izdao svojevremeno jedan njegov drugi album Decembar , medjutim to je tako lose uradjen press-ing da je krcalo samo tako.

Ja to menjao onda jedno 2-3 puta u radnji u Makedonskoj, pa dig'o ruke.

Sasvim slucajno pre jedno 10-tak godina na jednoj od berzi u SKC-u naletim na Germany izdanje i tu nema ni krc ni prc. :)

Preporuka.

 

dec.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Btw, kod mene trenutno ovo . . . 

dp.jpg

Dakle, heavy metal lud'lo me jos ne pushta. :)

Secanje na moj prvi koncert u zivotu, daleke 1975 god., hala Pionir, Beograd, upravo materijal sa ovog albuma je sviran. :punk:

huuuuh . . . nadjo' i set listu od koncerta ( sta ti je internet ).

https://www.setlist.fm/setlist/deep-purple/1975/hala-pionir-belgrade-serbia-3d0d527.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

[mention=665]Woland[/mention] Dzordz Vinston - sjajan tip. RTB je izdao svojevremeno jedan njegov drugi album Decembar , medjutim to je tako lose uradjen press-ing da je krcalo samo tako.

Ja to menjao onda jedno 2-3 puta u radnji u Makedonskoj, pa dig'o ruke.

Sasvim slucajno pre jedno 10-tak godina na jednoj od berzi u SKC-u naletim na Germany izdanje i tu nema ni krc ni prc. [emoji4]

Preporuka.

 

 

 

obrati pažnju i na onog Ackermana iznad.. imam PGP i originalni Decembar - naš je loš, valjda je takav pres 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...