Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

10 hours ago, ninja said:

Nema sanse :)

 

btw: evo je u sobi i pjeva :o ... pita me zena, je li ovo na novim zvucnicima? 

Eto vidiš.

To je jedan od prvih simptoma psihičke, a potom i fizičke zavisnosti za Quad-ove ESL 57. :)

Ubrzo ćes čuti neke detalje koji su bili prikriveni, bolje reći amputirani, prepokriveni sa drugim muzičkim instrumentima, glasovima.

Probaj recimo nekako da ih povežes sa nekim od radio programa gde su spikeri, gde su emisije sa živim gostima, naročito ako taj radio program emituje radio drame ( npr. neki od BBC radio programa, ima ih na stream-u ).

Tu su ESL 57 neprikosnoveni.

Imaš prosto osećaj kao da si sa njima u studiju. 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, ninja said:

@Doktor to sam odmah primjetio i nema price. Ana je sinoc pjevala u sobi. Cekam da moji ustanu pa da ponovo nalozim :) ... A bogami, koliko god da potenciras 303, pm6a svira odlično sa 57ama.

Kako nema priče ? Tek ćemo pričati na tu temu. :)

Znam tačno o čemu govoriš, a vezano za dupli album Ane Brun. Ona atmosferičnost, mala kubatura studija gde se sve to snimalo, pa onaj harmonijum . . . i naravno Ane-in glas.

Ne potenciram uopšte ja 303. To je nešto što je deo kompleta. 

Daleko od toga da je PM6a neadekvatan. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znas, kod tebe mi se svidio zvuk 57a ali i to me malo zainteresovalo, ali meni treba vremena da "naviknem" usi tako da tek sad otkrivam magiju :) ... Kad je odlican snimak onda su stvarno fenomenalni. Glasovi, nema price. Pozicija u sobi je vrlo vazna da bi se maximum dobio, sreca pa je zena vrlo razumljiva i uopste se ne buni, cak je ova godina bed jelke posto sam joj pokvario planove sa esl :beach:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...