Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

8 hours ago, Doktor said:

Trudimo se, trudimo . . . . :)

 

Nego, eto ti taman ova prva numera sto ti je sada pozelenela, pa je metni na repeat i pusti na razglas u firmi na pauzi. Dooobra za razgibavanje.

Nesto slicno kao one devojke u Nakskovu, Danska. :dance:

 

Zato si Ortofon fan .... a kažu da su Danci najsretniji ljudi na svijetu .... moram da je što su oženjeni Dankinjama :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lagano skretanje . . .  ali smo na pravcu, danasnjem zadatom, zvanom Vangelis . . .  elem . . .  "Afroditina deca" i njihov kultni ( redak ) dupli LP  666 (1972).

Naravno, posle ovog progrock loodl'a se vracam Vangelisovim solo radovima. 

Ko voli ( prog rock, psychodelic rock ), nek' slobodno izvoli, te nabavi . . .  recimo u RUS "radnji". :)

 

 

ac1.jpg

ac2.jpg

ac3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Woland said:

vratiš se sa puta, uzmeš slobodan dan a još te dočekaju te dve ploče Anuara Brahema.. da ne kvarim :)

3671c76e994e99711449952a809423fc.jpga43bc11834b04fe0a7de182e717d4c56.jpg

Barzakh:wub:..to cu da zemim sigurno na LP,iako imam pooooodddaaavno CD istog..ovi zadnji njegovi od "Rite" pa na ovamo su kod mene na :huh::D..nego kako je ispao taj Barzakh,singl LP,dosta dugacak materijal?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Barzakh:wub:..to cu da zemim sigurno na LP,iako imam pooooodddaaavno CD istog..ovi zadnji njegovi od "Rite" pa na ovamo su kod mene na :huh:[emoji3]..nego kako je ispao taj Barzakh,singl LP,dosta dugacak materijal?
odlično je ispao - to je reizdanje, onomad se prvo pojavio na ploči pa na CD, polovna ploča je koštala poprilično, srećom pa su reizdali..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...