Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

55 minutes ago, grozni said:

Ne zvuci ok nego ludilo....Doduse, slusali smo je na MB Lps-u. opasna ploca. Mracna, depresivna, al fenomenalna. Pustio ja kuci posle preko DAC-a, al tuki. Trazi to gramofon pa bog

plasim se da ce ovo opet biti prica analgija vs digitaija..kod mene na sasvim jednostavnim spravama isto svira dobro ( ako saberem vrednosti oba grama,sa zvucnicama,mozda sam na pola puta do bratske cene jednog BM Lp-a,doduse ja oko digitalije vec odavno ne petljam -ne pratima desavanja oko turbofolk-terabajtgeneracijskih stremljena,al sam se nameracio,da kad se ukaze rilika,uzimam i CD od ovog,iz zahebancije cisto :P:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Trotter said:

Pokusao sam danas ponovo da vidim da li juce nesto moze biti nije bilo u vinklu, ne ide, odustajem. Ovaj novi Cave mi se ne svidja. Nije stvar u "mraku". Tu nema nista sto bih mogao da cenim, los album.

Tebi je zapao loš primerak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, Trotter said:

Pokusao sam danas ponovo da vidim da li juce nesto moze biti nije bilo u vinklu, ne ide, odustajem. Ovaj novi Cave mi se ne svidja. Nije stvar u "mraku". Tu nema nista sto bih mogao da cenim, los album.

Push the Sky Away i Skeleton Tree su "drugaciji albumi" - uticaj Warren Ellis-a i godina - valjda.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

29 minutes ago, Trotter said:

Pokusao sam danas ponovo da vidim da li juce nesto moze biti nije bilo u vinklu, ne ide, odustajem. Ovaj novi Cave mi se ne svidja. Nije stvar u "mraku". Tu nema nista sto bih mogao da cenim, los album.

nemoj,daj mu jos vremena..stoji da je to nesto sasvim drugo sto je do sada radio,nema nikakve veze ni sa push the sky...naravno i veliki mogu da omanu,ali kod velikih,i kad omanu,vremenom sve to dobija isto neku vrednost na kraju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Trotter said:

Tja, shift delete. Ne volim da se samosilujem sa albumima kojima treba dati vremena, novu sansu, sacekati pogodnu astrolosku konstelaciju... Ne svidja mi se, nista strasno, nije ni prvi ni poslednji takav album ☺.

vidis,to je upravo najveci problem ="download,pa shift delete"..s jedne strane veliki izbor,s druge strane skakanje ko pcelica sa jednog cveta na drugi,i stvari ne stignu da sazru,slegnu..nema se vremena za ozbiljnije prihvatanje muzike,nebitno sad koje..kako doslo,tako oslo..^_^

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9/25/2016 at 6:25 PM, grozni said:

Ne zvuci ok nego ludilo....Doduse, slusali smo je na MB Lps-u. opasna ploca. Mracna, depresivna, al fenomenalna. Pustio ja kuci posle preko DAC-a, al tuki. Trazi to gramofon pa bog

Ja bolji album od Skeleton Tree odavno nisam čuo. Nick Cave je bog. Posle onog Radiohead đubreta povratio mi veru da ću ikada čuti nešto novo a dobro

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...