Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Večeras u Klubu Leila nastupa vinilni prijatelj Max, aka DJ Plak Attack (plak na turskom = ploča):

 

"Tonight, direct from Istanbul: Max from Plak Attack. Spinning funky funk, radical reggae, and super soul!"

 

Plak%20Attack.jpg

 

Na žurku nosim i neku svoju ploču, red je. Ali koju jbt... u užem izboru mi je bar 30  ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neđe davno 85-86 na ljetovanju u Ohridu sa ženom po ciljeli dan vrtio kasetu od dotičnog

 

post-38-0-92427200-1459275650_thumb.jpg

 

puštih sad .... žena poče da se prišeća ... a i ja krajem mozga .... reko bolje da odem neđe na kafu ... da joj što ne pripune :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vala meni bi pripunulo samo da se bačim š' litice , zarad Klajdermana

 

on je valjda bio omiljeni instrumentalista samo clanovima benda Mili Vanili

 

:hihihihi:

 

Bio je omiljeni pijanista urednicima 3K.

 

A, gle! Tako se zvao i onaj prljavi Karlitov advokat!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio u Plovdivu..

attachicon.gif20160328_114504-1200x2133.jpg

Obasjala me srećna zvezda pa se tokom boravka zadesila berza ploča.. prošao sam sjajno.. upravo preslušavam ulov:

attachicon.gif20160328_085020-1600x900.jpg

attachicon.gif20160328_084943-1600x900.jpg

attachicon.gif20160328_084857-1600x900.jpg

 

 

Pazario sam Waitsov Closing Time, novi Rhino u Mascomovoj radnji pre par meseci za 1400 dinara. Odlično reizdanje!

I inače se u poslednje vreme bavim Waitsom, čitam Divlje godine, što je Dereta obajavila i paralelno preslušavam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vala meni bi pripunulo samo da se bačim š' litice , zarad Klajdermana

 

on je valjda bio omiljeni instrumentalista samo clanovima benda Mili Vanili

 

:hihihihi:

Samo se ti sprdaj,

znam lika koji i dan-danas koristi cedee omiljenog instrumentaliste kao pouzdano sredstvo za opuštanje lastiša na buđikama, zbog toga ga i zovemo- Klajderman :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pajz - ja uvek kazem - ti ne moras i ne trebas da se slazes sa mojim misljenjem ....... al' to je vec tvoj problem , a ne moj

 

ej , James Last Orchestra su free jazz za Kleidermana ....... koncert nize muzicke skole u Donjoj Strumici je avangarda za njega

 

Klajderman je nemacki turbo folk , namenjeen pucanstvu sa nepostojecim kvocijentom

 

disclaimer - to sve moze da prija kad si u zenitu tunjave faze , poznate jos kao i Februar u macijem svetu

 

been there , done that ........ verovatno samo zarad sticaja okolnosti nisam svrsavao uz klajdija , nego uz Meddle

 

 

:rofl:
 

to cisto malo da opravdamo Revoxovo iskustvo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pazario sam Waitsov Closing Time, novi Rhino u Mascomovoj radnji pre par meseci za 1400 dinara. Odlično reizdanje!

I inače se u poslednje vreme bavim Waitsom, čitam Divlje godine, što je Dereta obajavila i paralelno preslušavam.

 

Ovo moje je Nemačko izdanje iz 1973.. odlična kopija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Telefunken izdanje?

 

ne nego francusko - Delphine

 

...... to sve moze da prija kad si u zenitu tunjave faze , poznate jos kao i Februar u macijem svetu

 

been there , done that ........ verovatno samo zarad sticaja okolnosti nisam svrsavao uz klajdija , nego uz Meddle

 

 

:rofl:

 

to cisto malo da opravdamo Revoxovo iskustvo

 

svaka ti sveta .... nis zadžaba Zen  :rofl:

 

zafaljujem na razumjevanju ... šta ćeš tunjava faza kad ti se krvca spušti doljekane .a mozak radi na ler ...

 

kad smo već kod floyd-a  nabolje sam svršavao uz shine on you crazy diamond ... bem li ga :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta napadoste coveka... izgleda da luksirate kukove i prevrcete naopako ribe iskljucivo uz progresivu i tesku klasiku. Aman, lepo covek napisa. Pokazite mi tipa koji svira gitaru, a da na plazi nije svirao, gde si sad moja mala patkice, krivo je more od jagoda il nesto jos ljigavije od Balasevica a sve zarad doticne. (ja jesam, priznajem). Sex degradira licnost. Samim tim, degradacija je opravdana. Drz se brate Revoxe!!! Odabi ovi kosher (ne)jebace. Beograd uz tebe :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...