Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Jeste BN ... ali, cuj A. Lenox pa cile-mile :-O ... nema ovdje ni sekunde,suvog, ping-pong jazza :)

Naravno da nema, ali ipak ..... contemporary jazz, repertoar na ovom albumu su jazz standard-i ... ehhhh... da si bar uz'o "Island" izdanje, pa i nekako da se "provuces" kod "ovijeh", ali ti "nagazio" BN ..... cile-mile... jbg. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno da nema, ali ipak ..... contemporary jazz, repertoar na ovom albumu su jazz standard-i ... ehhhh... da si bar uz'o "Island" izdanje, pa i nekako da se "provuces" kod "ovijeh", ali ti "nagazio" BN ..... cile-mile... jbg.

Ma jos nisam ni jedan, nego dva :) ... Amazon kasnio 3 sedmice pa sam reklamirao tako da su poslali novu amsad stize i prva i to pazi, BN sa plavom naljepnicom :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bem ga doco sad ti možeš meni da napišeš ono što ja tebi napisah za Falco :wink2:

attachicon.gifunion.jpg

al žena napravila stvarno dobar album

zaturio ga neđe u ćoše ormana pa sad nalećeh na njega

 

E ovaj da nađem... Nekada davno imao ali negde pojeo mrak... Mislim da beše Jugoton izdanje... Ali ne bih se zakleo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dragi moj prijatelju od sudbine nemoz pobeci, pa to ti je. Necu trujem Doktoru temu, al stos mene tice, primam te u Cile Mile klub. Jos operativni sekretar i politkom kluba drug  Woland da potvrdi, pa dobro ti nama doso. Sad te nece opere ni Dunav ni Sava. :buehehe:  Ti ces biti zaduzen za propagandu i regrutovanje novijeh clanova. Druze Ninja, sretan ti novi pocetak. Drago mi je da si postao umetnicki svestan i revidiran. :party:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh.... :wavecry:

Neko lose iskustvo sa RTB izdanjima ?

Da li si slusao mozda neko J. Hendrix rtb izdanje ?

Recimo, "Band of Gypsys" ili jos bolje " Are You Experienced " ?

Ako nisi, probaj nabaviti.

Mada .... nisu im cene kao na pijacama.

http://www.discogs.com/Jimi-Hendrix-Experience-Are-You-Experienced/release/3579843 ;)

http://www.discogs.com/Jimi-Hendrix-Band-Of-Gypsys/release/3787504

Da ne bude zabune, odmah i da pojasnim - rtb izdanja "Hendze" zvuce nenormalno dobro. Skoro pa Epic.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...