Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Mozda ti to samo izgleda gledano "na prvu loptu". :wink2:

Itekako sve tu ima smisla. I leva i desna kolona, i horizontalni parovi i dijagonalno.

Trenutno strana B od Grateful Dead "Terrapin Station". Odlicno.

Nekako mi se ovaj LP ( isto kao i @paja959 ) stalno "izmicao".

Na svu srecu, evo ga (konacno) i u kolekciji ( Arista, England press, SPARTY 1016 )

 

 

 

pa meni ce,cini se i dalje,taj,planski izmicati :)..juce skinuo,preslusao,i izbrisao,ponovo..,generalno mi i dalje ne radi posao,kao ni nista nakon "Steal Your Face"-a,s izuzetkom "Reckoning"-a,koji je akusticni set,pretezno starijih stvari..

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Grateful_Dead_discography

 

:drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa meni ce,cini se i dalje,taj,planski izmicati :)..juce skinuo,preslusao,i izbrisao,ponovo..,

 

Ni meni "Terrapin .." nije bio u planu, ali kada se pojavio po veoma dobroj ceni, nisam odoleo. :wink2:

Veruj mi, ovako slusajuci vinil i nije toliko los celokupan muzicki materijal.

A strana sa kracim kompozicijama ( interesantno za cuti "Dancing on the Streets" napisana od Marvin Gaye-a, vise ih izvodilo, izmedju ostalih i D. Bowie ).

B strana je ona sto i jesu Grateful D. Samo jedna mumera od 16+ minuta ( Terrapin Station ) te i otud naziv albuma.

Ako "naleti" ponovo u ovakvom stanju i po slicnoj ceni, ne brigaj, "sklanjam" i dobijas od mene. :oke: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svašta je mali ste'ko od mog poslednjeg inventara - Bad Company, Uriah Heep, Rush, nekoliko Gallaghera... sad će ponovo neki tata da mi zvoni na vrata da mi traži ploče što ih nije vr'no njegovoj kćerci :). Opasan mali hrčak - ima više ploča od mene :)

 

Uhh... Bad Penny, otkada čuo nisam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...