Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Hooker 2x..prvo sam apsolvirao novonabavljeno "Never get..." reizdanje,i samo sam jos jednom potvrdio da ako neces da lovis neka raritetna izdanja X snimka,i da dajes cenu pola bubrega,ta izdanja mogu da budu relativno dobra alternativa,nisu najjeftinija iz nove branse,ali imaju dobar odnos kvalitet=cena..kvalitet vinila je dobar,bez povrsinskih,stamparskih gresaka,malo su filigrarnskijeg zvuka,pa treba odvrnuti mozda malo jace potenciometar,ali rade posao...drugi je klasika,EMI,USA izdanje..jednom me jedan highend dealer odavde pitao sta je za mene high end,posto smo se nesto tako malo prepucavali,samo sam mu rekao kad sistem odsvira "Boogie Chillen no.2" dobro,moci cemo razglabati sta je high end,dok je to trte mrte,sve kao da je vampir nekom krv isisao svu krv,nemamo o cemu da raspravljamo :)

 

:guitarplayer:

post-653-0-39545100-1377966528_thumb.jpg

post-653-0-60026600-1377966549_thumb.jpg

post-653-0-51272100-1377966559_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pretpostavljam da misliš na snimak. Odličan je, nisam slušao Evropsko izdanje, ali ovo je odlično. Ovo pišem na prvo slušanje. Zvuk sa London Calling i nije nešto. Opet na jedno slušanje.

 

london calling je izvanredno snimljen album, a svira odlično i kada je domaćica (suzy) u pitanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pretpostavljam da misliš na snimak. Odličan je, nisam slušao Evropsko izdanje, ali ovo je odlično. Ovo pišem na prvo slušanje. Zvuk sa London Calling i nije nešto. Opet na jedno slušanje.

 

 

reko ja da je ameriski,taj sa singlicom dobar (naravno ima ona crna,da vrag nikad ne spava)  :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stari, dobri Bob Seger i "srebrni meci" .... :guitarplayer:

 

 

To doktore!

Nemoj mi zamjeriti mali off topic koji slijedi:

 

Rado mlađoj generaciji pustim Segerov "Turn the page" i gledam njihova lica kad im kažem da je to snimljeno 1974-te ili tu negdje i da je njima najdraža Metallicina stvar zapravo obrada starog, skoro zaboravljenog, hita iz vremena kad su televizor u boji imali samo gastarbajteri.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rado mlađoj generaciji pustim Segerov "Turn the page" i gledam njihova lica kad im kažem da je to snimljeno 1974-te ili tu negdje i da je njima najdraža Metallicina stvar zapravo obrada starog, skoro zaboravljenog, hita iz vremena kad su televizor u boji imali samo gastarbajteri.

Naravno da ne zameram Zero. :BeerMugCheers:

Edukacija mladjih narastaja nikada nije na odmet. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...