Jump to content

RS1003 amp


bata bane

Preporučeni Komentari

dve stvari

prvo...smanjena struja na PD na 20mA...sad je to to....

dva...udarala me struja kad dovatim kuciste je negde u lancu je bio fiter u napajanju (laptop)...laptop skunut sa uzemljenja

idemo dalje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, grau said:

.... stavi decu u faradejev kavez.....idemo dalje.....

Ma jok kupio sam i one gumene rukavice sto tetkice nose...da imaju po kuci....;)

 

14 hours ago, grozni said:

Tasti stavi levu ruku u casu sa vodom, desnom nek ispituje. Nije neki osciloskop, al detektuje struju garant. Za vrhunske naucne rezultate.:D

Aaaa ne, to je ruka sto mi topli obrok na sto stavlja....ima boljih pretendenata....:rolleyes:

Sve namikereno...ne osciliram vise pri kontaktu sa pojacalom....

Sviri, slusam, gledam, uzivam....dok cajgeri sekle...a ja mislim u sebi...e bata bane jes ti neki mnooogo zaheban lik....:P

Samo da otpeljam zenu i nejac na jedno 3 dana...e to bi bio poso:rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

čestitam od srca, projekat odrađen od početka do kraja kako to dragi bog zapoveda.

nadam se da je ono sa treskanjem struje bila halucinacija i da se neće ponoviti.

bravo i za dizajn, lično se više ne palim (toliko) na gledanje nego na slušanje lampaških pojačala!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, bata bane said:

......

Sviri, slusam, gledam, uzivam....dok cajgeri sekle...a ja mislim u sebi...e bata bane jes ti neki mnooogo zaheban lik....:P

..........

 

ma cisto coveku dodje da ga poljubi u dupe dlakavo ........ kako ga je naracunjo

 

:svakatidala:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, Zen Mod said:

 

ma cisto coveku dodje da ga poljubi u dupe dlakavo ........ kako ga je naracunjo

 

:svakatidala:

bolje u glavu, .....mada nije neka razlika...na izgled....:P

On 5/3/2016 at 8:51 PM, Zflazar said:

čestitam od srca, projekat odrađen od početka do kraja kako to dragi bog zapoveda.

nadam se da je ono sa treskanjem struje bila halucinacija i da se neće ponoviti.

bravo i za dizajn, lično se više ne palim (toliko) na gledanje nego na slušanje lampaških pojačala!

 

Fala cika Z, moracemo da organizujemo jedno druzenje cim pre..;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kabasi su lutkice. Kad god sam ih slusao, koji god model, za svoju klasu a posebno cenu radili ko grom. Sa lampama se slazu odlicno. Verujem da su opak match sa The  Predmetom pored vodoinstalaterskog .... Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
On 2/21/2016 at 8:42 AM, ZZZ said:

pokusavam da ubacim PDF za reafo ali esto ne ide?

evo samo nekih testova pojacala. jedan je imao ove trafoe.

 

GetTRDoc.pdf

Gde ovo nađe?:happy64:

Evo i nagrade:

 

http://www.ebay.ca/itm/rare-SPECIAL-general-radio-942-A-OUTPUT-TRANSFORMER-FOR-tube-amp-/162547713805?hash=item25d899470d:g:HNUAAOSwXXxZOsBH

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...