Jump to content

Slusalice do 150 evra


svrle

Preporučeni Komentari

Potreban mi je savet. Hteo bih u skorije vreme da se castim nekim dobrim slusalicama, sve cesce imam primedbe zbog buke od ukucana i komsija pa hocu slusalice sa kojima mogu da uzivam u svojoj sobi a da ne smetam nikome. Ono sto ja slusam je najvice elektronska muzika i hip hop. U prvoj fazi koristio bi ih ja pc-u, zvucna kartica je asus xonar D2. kasnije bih uzeo neko pojacalo za slusalice, posto volim glasno da slusam. Razmisljao sam o AKG K181DJ slusalicama. Deluju mi kao idealne u te svrhe iako ih nisam nikad probao. Eto svaki savet dobrodosao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Ne bih da kvarim parti, ja slusam grado, za vecinu su neudobne, izgledaju kao da su iz 2 sv. rata , i posto su otvorenog tipa , ukucani ne bi bas uzivali, treba im dobro pojacalo jer su 32omske ako ne i manje. Takodje nekome se ne svidja da imaju zvucnu sliku u glavi slusaca ako ti sve odgovara probaj. Inace za tu muziku koju hoces da slusas su kao stvorene:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.mitrosmusic.com/proizvod/2854-AKG-K240-MKII/

 

 

imam slican model (stariji) . ove sluske su gotovo neunistive. i posle 3 godine neprestanog cupanja kablova iz uredjaja  , gazenja i cega sve ne.

 

na NAD-u sam iscupao zenski dzek  (zaspao sa sluskama i okrenuo se u krevetu - razneo ga) ali ne i na slusalicama. Kabl je kao nov i posle ovoga :connie_nutzo::buehehe:

 

zvuk nije suvi High-End ali za namenu koja tebi treba i novac za koji si spreman da das su savrsene. odlicne su i za studio i za miksovanje, snimanje,  odnosno rabljenje na terenu. zvuk je neutralan i ne oprasta losim snimcima.visoki i srednji su precizni i detaljni. bas je dubok i ima ga bas onoliko koliko ga ima na snimku.

 

:oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probao sam danas par slusalica u jednoj radnji u bg-u, u pitanju su Numark Electrowave, i za 100 evra su strasna kupovina rekao bih. Probao sam Akg k240 i k181dj koje sam hteo i ove ih nadmasuju sto se tice zvuka i glasnoce. Jos uvek nisam odlucio, trazim jos gde sta mogu da probam pa cu odluciti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam slican model (stariji) .

 

:oke:

 

 

zapravo imam ove (samo bez oznake MK II - stara serija)  : http://www.mitrosmusic.com/proizvod/4722-AKG-K271-MKII/

 

(na mojima pise made in austria, za ove nove MK II ne znam sta pise)

 

ali su malo skuplje od 150 eura, pa nisam bas njih postavio :buehehe: .

 

negde je bilo na forumu i ko prodaje  AKG sluske, po dosta povoljnijoj ceni.

 

edit:

http://www.diyaudio.rs/topic/5255-slusalice/?p=138214

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...