Jump to content

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

Kemal Gekić, Sinagoga NS, 13.02.2024. 20.00

loodilo mozga

2 sata svirke, ukljucujuci pauzu na sredini od nekih 15min

4, i slovima - četiri bisa

Majstor zanata

Sinagoga se po koji put vec pokazala kao mnogo zaeban prostor za klavir ........ sto ima od "prirodne" akustike nije dovoljno ni glasno ni ne-brljavo da iznese klavir bez dozvucavanja, a to sto ima taman dovoljno smeta da bi se klavir mogao dozvuciti

ene, ni to nije smetalo

prva polovina koncerta - jos nisam siguran da li sam zaspao ili sam zabludio ..... verovatno to drugo

druga polovina koncerta - malo sam se vise potrudio da i gledam, tako da sam malo racionalnije ucestvovao

1800din sredina

1000din CD (bilo 3 razna u ponudi)

 

 

 

gekic-program.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
Napisano (izmenjeno)

Denis Matsujev sa rts sinfonijskim orkestrom (Dejan Savic) 3.apr.24 Kolarac

Odlican koncert, dupke puna sala a i pozornica. Prvi deo koncerta Brams Serenada no1,  mnogi kude nase orkestre, al meni je ovo bilo odlicno. Drugi deo rah 2, Matsuev ruski grmalj od dva metra bas kao i sam Rahmanjinov. Snazno i virtuozno, publika odusevljena, a onda dva bisa solo klavira koji su meni bili vrhunac koncerta pogotovo zadnji koji je jazz improvizacija.

Za hifiste svih generacija, preporuka da posecuju neamplifikovane koncerte u salama dobre akustike poput Kolarca. Ne palite svoj sistem posle toga da vas ne fata audiofilska nervoza.

Izmenjeno od hifista
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...