Jump to content

Preporučeni Komentari

On 23. 2. 2023. at 0:18, asimze reče

Gradsko vijeće Grada Sarajeva usvojilo je na današnjoj sjednici odluku o dodjeli posthumnog priznanja "Počasni građanin" frontmenu nekadašnjeg jugoslavenskog benda EKV Milanu Mladenoviću.

LInk sa klix.ba ne radi pa barem naslov!



Drago mi je sto mogu reci da je Milan Mladenovic dobio i ulicu u Zagrebu!
Istina da je "sa strane", ali i Vlaska je nekad bila sa strane kad je postojao samo Kaptol. ;) 
 

WWW.GOOGLE.COM

10010, Zagreb, Kroatien

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Karte za Matsueva kreću od 5k dinara pa na gore. Ova od 30k dindži je za prva 2 reda u parteru  Ko zna, možda uz tu kartu imate konzum za ulaz u bekstejdž + adekvatni mini meni : Stolichnaya & Beluga & Cristal ?

Program koji će izvoditi se zove nešto tipa " Na bis" i to me definitivno odbija da idem jer je očigledno da se ide na sigurno, a i prilagođeno je ne-Kolarac publici čiji se hard core slušaoci slobodno mogu svrstati u rang slušalaca u Karnegi holu, Čajkovski dvorani u Moskvi itd. 

https://tickets.rs/event/denis_matsuev_5731

Takođe, ne znam da li ste videli da dolazi u Bgd i Anna Netrebko & suprug joj ( karte od 2.9 k dinara ) na Belgrade River Fest koji se održava u dvorištu Mordora tik uz Sauronovu kulu na vodi. Tek tamo neću ići. :angry7:

https://tickets.rs/tour/ana_netrebko_yusif_eyvazov_belgrade_river_fest_754

 

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 nedelje kasnije...

^

Porodica Majski. Miša, kćerka i sin. Ja ću to ipak - pass.

Ali idem def. 04.11.2023. da prisustvujem koncertu (početak turneje) Rodžer Eno-a ( brata od Brajana ). :worship:

WWW.KOLARAC.RS

Циклус концерата ARTIST LOUNGE РОЏЕР ИНО Први концерт у оквиру турнеје THE SKIES – LIVE     Улазнице: 2.000 дин. Улазнице онлајн – овде

Jes' da je foaje Kolarca, ali Eno . . .  :jump:

MUSIC.YOUTUBE.COM

Provided to YouTube by Universal Music Group Chordal Drift · Scoring Berlin · Roger Eno The Skies, they shift like chords… ℗ 2023 Deutsche Grammophon GmbH...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Rade Šerbedžija nije po ukusu SNS mafije u Baču :(

N1INFO.RS

Producent Zdravko Vulin izjavio je da su mu opštinske vlasti "predvođene takozvanim koordinatorom" Srpske napredne stranke (SNS) u Baču u poslednji momenat otkazale već zakupljenu salu za večerašnji koncert glumca Radeta Šerbedžije.

@Zen Mod da li se održao koncert?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nempojma
druge bitke bijemo

mukemoje da se suzdrzim zadnjih par godina od jedine moguce i logicne reakcije...... u kom bi slucaju zaglavio zatvor

sto se ne vrati divlji zapad samo na par dana

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...