Jump to content

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
Ako imas vezu u SNS, obezbedi nam bar dve (2) karte. Uredno platim cenu obe karte. Drugacije nece da mere. [emoji4]
Kada su pustene u prodaji, prijatelji su samo pozvali tel i rezervisali nista vise od toga, niti clanovi SNS... Karte u prodaji nije bilo, znaci samo rezervacije. Znaci, pratite termine i zovite, koliko kontam samo je pitanje vremena.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
Deder, neki red napiši kakva je bila akustika u ovom crkvenom prostoru ?
akustika.. pa bolju čuo nisam.. klavir nov.. bruka brate.. bio malo skeptičan u pogledu izvođača ali prevario sam se.. Betoven, Grig, Dvoržak pa opet Betoven uz jedan bis, 90 minuta muzike - jaka četvorka (Kremer je reper :) )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, Woland said:

Steinway ful size.. bruka :)

Ponovo :worship: za organizatore " Ohridsko leto ".

Kada se samo setim one tužne epizode sa odabirom komada i kupovinom Steinway-a u Nišu. :(

https://www.juznevesti.com/Istrazujemo/Ljudi-su-nam-se-smejali-zbog-kupovine-klavira.sr.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kameren orkester na muzička mladina

http://ohridskoleto.com.mk/events/камерен-оркестар-на-музичка-младина-н/

srednjoškolskoh omladini se nije imalo ništa zameriti.. Vivaldijevo i Pijacolino leto uz Purcelov Adađo za gudače na bis su bili vrh koncerta

a35bb2611c1f9c30304f2db50a5cf492.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Moj prvi komša iz Paraćina (kontrabasista), Andrija komša je ulica od mene, a Stefan mi dođe paša :)

Sviraju ove godine na Nišvilu :)

I'm proud :punk:

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ahhh odlični suu

Sviraju večeras u PN a ja u Nišu :( Verovatno kada sviraju na Nišvilu biću u PN (moram, neodložno jbg) <_<

Al nema veze, odem kod komše na kafu i taman na probu :P 

Fića je inače vrlo talentovan dečko, ćale mu svira harmoniku, a on električnu i akustičnu gitaru, klavir, harmoniku, a u ovom triu ga prvi put vidim sa kontrabasom - kontam, bitno je da osećaš muziku, nije bitan instrument :)   

Završio DIF i radi u hali sportova za neku siću od plate... Najiskrenije se nadam se da će uspeti sa ovim pravcem muzike. Ceo život fura RnR al to kanda ne prolazi ovdi, valda će ljudi bolje skontati ovaj gipsy jazz :clap:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...