Jump to content

Recommended Posts

Nick Cave Exit. Ne videh Vas tamo. Šteta. Koncert je bio odličan, Niče u elementu, jedan bis, sat i četr'es minuta. Više nego što sam se nadao.Skoro ceo novi (odličan) album, i stari favoriti. Osim nekolicine plačipičkećih, koje (razumljivo) neće više da svira. Bad Seeds fenomenalni. Niče na rukama publike. Publika... pa, u prvih 30 metara od bine OK, ali Exit se pretvorio u Baby Exit, slabo se ko tamo razabira u bilo šta.

Postavljena slika

pa kad nisam uspeo sklopiti kockice za njega na Exit,za Sziget 2013 koji je na 5 minuta setnje od mene,valjda se necu izgubiti na putu za festival.. :Flying: ..jbte kad se setim da je pre 10 godina cena dnevne ulaznice bila 2800HUF,svega petina od ove danasnje,muka me hvata..ali :guitarplayer:

https://www.sziget.hu/festival_english/programs/-/days?day=2013-08-07&stages[]=2016&stages[]=2020&stages[]=2018&stages[]=2017&stages[]=2103#.UfqUD6yEUwo

post-653-0-53298300-1375376808_thumb.jpg

yes,bilo je super :wink2: ..imam i brdo slika,ali trenutno sam em na poslu, em vegetiram jos od sinocnjeg "reset"-a :)..sva sreca da je dan "lajtoski" :crazyrocker:

Izgleda dobro ali bih ja zabranio mobilne ;-) .... Prince je ovdje imao samo jedan uslov, nikakve kamere na koncertu, samo opustanje i uzivanje u muzici.

Izgleda dobro ali bih ja zabranio mobilne ;-) .... Prince je ovdje imao samo jedan uslov, nikakve kamere na koncertu, samo opustanje i uzivanje u muzici.

hebiga,da nije bilo mobilnih,ne bi bili ti snimci na youtube :)..sve u svemu,zadovoljan :guitarplayer:

post-653-0-64431700-1375976036_thumb.jpg

post-653-0-98687500-1375976046_thumb.jpg

hebiga,da nije bilo mobilnih,ne bi bili ti snimci na youtube :)..sve u svemu,zadovoljan :guitarplayer:

Ma znam samo bolje je bez njih. Ovdje se sve rasprodalo, UK, Dk, S, F... ima karata za sjever Noveske ili za Sloveniju. Ako nadjem crnjaka za Stockholm idem 110%.

Push the sky away (bez decijeg hora) je bio za 3 dimenzije bolji uzivo,no sa zadnjeg albuma..ovi veseljaci su bili iz Juznoafricke Republike...ko voli,nek izvoli,vredi,ovde je bilo 1h 30 minuta ciste svirke,cak i laganice stvari su bile fenomenalne (Into my arms)

post-653-0-87234900-1375978742_thumb.jpg

Je li neko bio sinoć na koncertu Waters-a? 5500 dinara za fan pit definitivno nije bilo skupo.

bio ja ali bolje da pise nego ko voli watersa/floyde, ja mogu samo da se proserem kao foka - izasao sam na pola drugog dela, bilo mi nepodnosljivo glupo i pretenciozno.