Jump to content

Preporučeni Komentari

  • 4 nedelje kasnije...

Nick Cave Exit. Ne videh Vas tamo. Šteta. Koncert je bio odličan, Niče u elementu, jedan bis, sat i četr'es minuta. Više nego što sam se nadao.Skoro ceo novi (odličan) album, i stari favoriti. Osim nekolicine plačipičkećih, koje (razumljivo) neće više da svira. Bad Seeds fenomenalni. Niče na rukama publike. Publika... pa, u prvih 30 metara od bine OK, ali Exit se pretvorio u Baby Exit, slabo se ko tamo razabira u bilo šta.

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

he he :) idem :D

Ako ne zaboravim, posle putešestvija, možda se i vidimo...

No, neću (sva je prilika) biti gore već dole, preko rijeke...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako budeš u Kotoru i ja te vidim, samo ću da ti se pažljivo prikradem u sred koncerta i da te gromoglasno pitam ......"Želite li da kupite karanfile?" :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako budeš u Kotoru i ja te vidim, samo ću da ti se pažljivo prikradem u sred koncerta i da te gromoglasno pitam ......"Želite li da kupite karanfile?" :rofl:

Dogovoreno... ;P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima - ponešto, a znatno više među fb profilima kojima se svidža šabačka čivija i koji su mi iskočili u prozoru kada sam otvorio tvoj link.

 

Bambi Molesters apsolutni hajlajt festivala.

 

 

Ras evo ti nešto, lokacijski, bliže:

 

http://www.sabackacivija.com/posts/sabacki-letnji-festival-2013/

 

Siguran sam da ima nešto i za tebe :wink2:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gledao sam ovo i bilo je baš kao i što sam očekivao - repertoar lagani, letnji, napravljen da podiđe publici i sačinjen uglavnom od opštih mesta Bardonove karijere i (mislim) jedno dve pesme sa novog (aktuelnog) albuma.

Svirka benda je takođe u funkciji lake zabave - klišeizirana i neuzbudljiva.

Obzirom da je Bardon u ozbiljnim godinama, moram dakažem da se zaista dobro drži i da i dalje voli da se igra svojim vokalom i preuzima ulogu šoumena, svakako zahvaljujući ogromnom iskustvu, odnosno samopouzdanju proisteklom iz tog iskustva. Vokal mu jeste oslabio, ali nije za potcenjivanje, niti za podsmeh. Zadivljujuće je bilo videti tog matorca, kako uživa u svojoj ulozi, iako je čitav nastup daleko od bilo kakve rokenrol uzbudljivosti i realno je (letnja) tezga.

 

Otkud onda ja tamo?

Pozvali me drugari iz Novoga Sada i imali smo ufur za dž. Na kraju smo se još i dobro zabavljali, dočekali House of The Rising Sun (koju smo od početka priželjkivali, ma nema šanse da je ne svira i sl.) kao poslednju u glavnom delu koncerta, na šta smo se zagrlili i digli ruke u vazduh i nakon toga izašli, ne čekajući bis. Njih dvojica već umorni od pet dana Exita, a ja smoren nakon prvog radnog dana po povratku sa GO, a išta više da se svira nakon himne?

 

A publika?

Zapravo me strašno zanimalo ko to uopšte dođe da gleda Bardona, u Areni, 2013. godine?

Uglavnom starija gospoda. Možda 1500-2000 ljudi, dobro raspoleženi - da pevaju, igraju, plješću rukama, vesele se...

 

 

Edit: Preporuka za slušanje je mini album Erika Bardona sa Grinhornsima iz prošle godine

 

Postavljena slika

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nick Cave Exit. Ne videh Vas tamo. Šteta. Koncert je bio odličan, Niče u elementu, jedan bis, sat i četr'es minuta. Više nego što sam se nadao.Skoro ceo novi (odličan) album, i stari favoriti. Osim nekolicine plačipičkećih, koje (razumljivo) neće više da svira. Bad Seeds fenomenalni. Niče na rukama publike. Publika... pa, u prvih 30 metara od bine OK, ali Exit se pretvorio u Baby Exit, slabo se ko tamo razabira u bilo šta.

 

Postavljena slika

 

 

pa kad nisam uspeo sklopiti kockice za njega na Exit,za Sziget 2013 koji je na 5 minuta setnje od mene,valjda se necu izgubiti na putu za festival.. :Flying: ..jbte kad se setim da je pre 10 godina cena dnevne ulaznice bila 2800HUF,svega petina od ove danasnje,muka me hvata..ali :guitarplayer:

 

https://www.sziget.hu/festival_english/programs/-/days?day=2013-08-07&stages[]=2016&stages[]=2020&stages[]=2018&stages[]=2017&stages[]=2103#.UfqUD6yEUwo

post-653-0-53298300-1375376808_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

yes,bilo je super :wink2: ..imam i brdo slika,ali trenutno sam em na poslu, em vegetiram jos od sinocnjeg "reset"-a :)..sva sreca da je dan "lajtoski" :crazyrocker:

Izgleda dobro ali bih ja zabranio mobilne ;-) .... Prince je ovdje imao samo jedan uslov, nikakve kamere na koncertu, samo opustanje i uzivanje u muzici.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izgleda dobro ali bih ja zabranio mobilne ;-) .... Prince je ovdje imao samo jedan uslov, nikakve kamere na koncertu, samo opustanje i uzivanje u muzici.

 

 

hebiga,da nije bilo mobilnih,ne bi bili ti snimci na youtube :)..sve u svemu,zadovoljan :guitarplayer:

post-653-0-64431700-1375976036_thumb.jpg

post-653-0-98687500-1375976046_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hebiga,da nije bilo mobilnih,ne bi bili ti snimci na youtube :)..sve u svemu,zadovoljan :guitarplayer:

Ma znam samo bolje je bez njih. Ovdje se sve rasprodalo, UK, Dk, S, F... ima karata za sjever Noveske ili za Sloveniju. Ako nadjem crnjaka za Stockholm idem 110%.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...