Jump to content

Preporučeni Komentari

sad sam video na netu da je svirao i manu kace

hm, sa tonijem i manuom to onda uopste nije bilo lose

P.Gabriel je komotno mogao da izađe na scenu Arene sam i da izvede akustični nastup svirajući klavir.IMHO - poštovanje obojici koje si ti naveo, ali je Peter u odnosu na njih živa Legenda.

Sa druge strane, Levin i Katche su sinoć bili na visini zadatka, ali ne zaboraviti i D. Rhodes-a/gitara, a narocito D.Sancious-a za klavijaturama.

Devojke iz Skandinavije standardno dobre.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ni yes nisam voleo a kamoli gebrijela, ali jegov rad ima vrednost.

jeste dosta komercializovan kao i fil kolins, ali dobar je , dobar...biko mi je omiljena

toni levin je nesto drugo, van svih standarda,  i ako radi sa gebrijelom, covek je neki svoj svet, nesto kao robert frip. spaja nespojivo i raskida neraskidivo. manijak i genije, nema tu sta da se prica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ni yes nisam voleo a kamoli gebrijela, ali jegov rad ima vrednost.

jeste dosta komercializovan kao i fil kolins, ali dobar je , dobar...biko mi je omiljena

toni levin je nesto drugo, van svih standarda,  i ako radi sa gebrijelom, covek je neki svoj svet, nesto kao robert frip. spaja nespojivo i raskida neraskidivo. manijak i genije, nema tu sta da se prica

 

Pre Gabrijela solo -  postojala je i jedna grupa koja se zvala Genesis.

Ako je nisi do sada cuo, nemoj ni od sada.

Nece ti se svideti sigurno kao i Yes.

Sto se tice komercijalizacije P. Gabriel-a, tek si tu u krivu.

No, ima i o tome za procitati na net-u.

 

Tony Levin - van kojih je on standarda po tebi ?

Zasto ?

Zbog sviranja Stick-a ?

Trey Gunn = Stick.

Zbog toga sto je on nesto kao Robert Fripp ?

 

Tony + Gunn + Dr Fripp = ?

Tony radi sa Peterom paralelno sa pomenutim od tebe Dr. Fripp-om. On sam ( Levin ) bez ove dvojice ne bi nikada uradio ono sto si napisao u trecem i cetvrtom redu tvoga posta ( nespojivo ... raskida  neraskidivo .... itd. ).

 

Da potrekipim - Genesis, King Crimson

 

http://www.youtube.com/watch?v=e2XBNek6HiY

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma kakvi lose

sto kaze doktor moze on i sam i ne bi bilo lose, ali meni ne bi bilo zanimljivo. mislim da su nih dvojca fenomenalna ritam sekcija koja daje veliki procenat onoga sto piter zamislja.

sad mi zao, ali ko mi kriv kad me gebrijel nesto ne zanima pa sam ignorisao najave za njegov koncert

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mili moj Crni, nemoj pogresno shvatiti ovaj post.

Sto se mene tice, Gebrijel, Levin, Kace, Skandinavke... Nije bilo potrebno ni da otvore usta. Mogli su da stoje 2 sata na bini, ja bih bio zadovoljan i time, video sam legende i svoju mladost. Uzgred koncert bio fantastican. U ovoj nasoj mucenoj Srbijici ( 3 sata voznje od Bg i nazad),  videti legendu ili bar istinsku velicinu, a ne grlenu umjetnicu, upravo zalecenu od kondiloma (zahvaljujuci gazda Joci iz diskoteke Europa na pola puta kod Duisburga, skretanje za Ausburg), uz pratnju Zareta i Gocija, sta god ti ili neko drugi mislio o njima i nije bas svakodnevna pojava. Nije neophodno voleti Yes (otkud sad oni u ovoj prici), Genezis, ali moras ih postovati. Ne ti, svi mi. Genezis, a sa njima Gebrijel, Kolins, Haket ( na prvom mestu), ... bili su saobracajci jednog kvalitetnog, autohtonog izraza, koji su dali snagu i smernicu  mnogim bendovima za dalji rad. Gomila ljudi ovde na forumu nipodastava i Patrisu Barber, a ona u Bg snimila DVD kao regularno i uzgred dobro izdanje. Sinoc je to radio i Gebrijel. Iz Bg-a otisla neka drugacija slika u svet. Pritom ponavljam, fenomenalno odsviran koncert. Ne zameri. ovo pisem vise jer u Bg stampi danas koncert bio vise nego nikako propracen, a ti me samo ponukao prvim svojim postom. Pice kad se vidimo. Pozdrav :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mili moj Crni, nemoj pogresno shvatiti ovaj post.

Sto se mene tice, Gebrijel, Levin, Kace, Skandinavke... Nije bilo potrebno ni da otvore usta. Mogli su da stoje 2 sata na bini, ja bih bio zadovoljan i time, video sam legende i svoju mladost. Uzgred koncert bio fantastican. U ovoj nasoj mucenoj Srbijici ( 3 sata voznje od Bg i nazad),  videti legendu ili bar istinsku velicinu, a ne grlenu umjetnicu, upravo zalecenu od kondiloma (zahvaljujuci gazda Joci iz diskoteke Europa na pola puta kod Duisburga, skretanje za Ausburg), uz pratnju Zareta i Gocija, sta god ti ili neko drugi mislio o njima i nije bas svakodnevna pojava. Nije neophodno voleti Yes (otkud sad oni u ovoj prici), Genezis, ali moras ih postovati. Ne ti, svi mi. Genezis, a sa njima Gebrijel, Kolins, Haket ( na prvom mestu), ... bili su saobracajci jednog kvalitetnog, autohtonog izraza, koji su dali snagu i smernicu  mnogim bendovima za dalji rad. Gomila ljudi ovde na forumu nipodastava i Patrisu Barber, a ona u Bg snimila DVD kao regularno i uzgred dobro izdanje. Sinoc je to radio i Gebrijel. Iz Bg-a otisla neka drugacija slika u svet. Pritom ponavljam, fenomenalno odsviran koncert. Ne zameri. ovo pisem vise jer u Bg stampi danas koncert bio vise nego nikako propracen, a ti me samo ponukao prvim svojim postom. Pice kad se vidimo. Pozdrav :oke:

post ti je odličan...ako sam ga dobro shvatio :msn-rofl:

šalim se, nisam hteo da budem oponent ljubiteljima pitera gebrijela, samo sam se interesovao za tonija levina

pozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 3 nedelje kasnije...

http://www.diyaudio.rs/topic/6471-amira-medunjanin-diskografija-gde-kupiti/?view=findpost&p=177150

Da ne (u)plašim pučanstvo, namera je da idu moja supruga i njena sestra... Možete mirno nameriti da odete na dešavanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...