Jump to content

13.07.2013 Vrdnik banja -nosam sa sebe


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 143
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ljudi, čitam spisak, ako bude sve ovo, ima da bude više izlagača nego na zadnjem HI FI sajmu. Na kraju preterasmo sa opremom, al ako. "SIROMA SAM AL SAM BESAN". Pozdrav.

 

Naravno. Mi ne radimo to zbog profita pa samim tim i ne pravimo računice koliko "vredi" uložiti. Elem, "malo nas je, al' smo jaki..."

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad već trpam u kola. Ne obećavam, ali ako stane u auto (a nije velik) utrpaću i svoj prvi cevaš sa EL34 (SE) i Fostex hornuljke... Neka ga... Kad je bal, nek' je bal!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steta sto (za sada) nema ni jedan gramofon.

Mada..... pipava je to skalamerija. :buehehe:

 

Ja bih rado poneo moj. Problem je što u tom slučaju moram da se odreknem gomile drugih stvari a posle, podešavanje, brisanje ploča... Da i ne spominjem da podlogu (mermer/kamen koji skoro težak kao i ja) na kome gramofon stoji i ne mogu sam da podignem sa police i da nosam okolo, morao bih da zovem komšiju da mi pomogne. Naaah...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih rado poneo moj. Problem je što u tom slučaju moram da se odreknem gomile drugih stvari a posle, podešavanje, brisanje ploča... Da i ne spominjem da podlogu (mermer/kamen koji skoro težak kao i ja) na kome gramofon stoji i ne mogu sam da podignem sa police i da nosam okolo, morao bih da zovem komšiju da mi pomogne. Naaah...

Ma naravno. Jasno sve. Bice prilike. 2. susret recimo. :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih rado poneo moj. Problem je što u tom slučaju moram da se odreknem gomile drugih stvari a posle, podešavanje, brisanje ploča... Da i ne spominjem da podlogu (mermer/kamen koji skoro težak kao i ja) na kome gramofon stoji i ne mogu sam da podignem sa police i da nosam okolo, morao bih da zovem komšiju da mi pomogne. Naaah...

 

Posle klotlica samo sklopite i ponovo uzivajte!Jedino tanjir modifikujte da se okrece

post-321-0-40173000-1373394459_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro pitanje. Trebace nam i prostor i neki stolovi gde da se spusti sve to.

 

Ja mogu da jedem držeći tanjir u krilu a oprema može na patos. Još ako popijem CELU čašu vina ili piva, odo ja među opremu... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja mogu da jedem držeći tanjir u krilu a oprema može na patos. Još ako popijem CELU čašu vina ili piva, odo ja među opremu... :buehehe:

Samo da se mi ne patosiramo a oprema.........moze

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Woland

 

A jel imas mesta za 1 kom Gyurgyuevki? 

Poz

 

Gyurgyevki su velike kutije, furnirane prirodnim orahovim furnirom, pa potom voskirane. Bilo kakav transport koji ne podrazumeva uspravan položaj, kartonsku kutiju, stiropor i streč foliju, bi bio rizičan. Transport od 70-80 km u gepeku bi ih oštetio, a to bi bila grehota.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako uprkos svojim zivotnim planovima ipak dodjem na fg, ponecu gramofon. nije neka samogradnja - stabi S i stogi S - ali ima FFL apgrejd u vidu bajadera tanjura. glava je ACE SL. u tom slucaju ponecu i 2 cevne RIAA-e.

 

ne obecavam, znace se u petak....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobio sam od Zolike na zajam jedan novi Soltanus SW koji ide uz ESL150 samo za ovu priliku tako da su Dynaudio totalno ispali iz priče nošenja u Vrdnik. Kutija je ogromna (pakovanje) pa će biti zanimljivo sve strpati u moj mali autić. Elem, konačno sam rešio problematični vizuelni finiš preampa i Bastard-a i problem koji mi se stalno pojavljivao sa CD plejerom - nije hteo da otvara vrata/fioku no krene da otvara, pa odmah krene da uvlači fioku. Zrnce prašine, šta li, u transportu. Elem, sada sve liči na nešto upotrebljivo pa će sistem biti zaokružen u funkcionalnu celinu. Treba još samo da priredim jedan mali adapter sa XLR na RCA za izlaz sa preampa na SW line ulaz. Doduše, postoji na samim elektrostaticima line-out ali mi onda treba set razdvojenih RCA kablova da bih mogao da sa oba elektrostatika dobacim do subwoofera. Proverio sam potencijalni smeštaj u kolima i može da se sve stavi unutra ali malo nezgodno jer elektrostatike zbog visine moram da guram u dijagonalu pa nešto malo sa ove, nešto malo sa kontra strane i to smanjuje efikasnost natrpavanja u auto. Nisam siguran da će se moći nagurati i Fostexi i mali cevaš. Šteta...

Ne znam kako ćemo mi tamo slagati opremu ali pretpostavljam da se neće moći praviti zasebne slušaonice...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobio sam od Zolike na zajam jedan novi Soltanus SW koji ide uz ESL150 samo za ovu priliku tako da su Dynaudio totalno ispali iz priče nošenja u Vrdnik. Kutija je ogromna (pakovanje) pa će biti zanimljivo sve strpati u moj mali autić. Elem, konačno sam rešio problematični vizuelni finiš preampa i Bastard-a i problem koji mi se stalno pojavljivao sa CD plejerom - nije hteo da otvara vrata/fioku no krene da otvara, pa odmah krene da uvlači fioku. Zrnce prašine, šta li, u transportu. Elem, sada sve liči na nešto upotrebljivo pa će sistem biti zaokružen u funkcionalnu celinu. Treba još samo da priredim jedan mali adapter sa XLR na RCA za izlaz sa preampa na SW line ulaz. Doduše, postoji na samim elektrostaticima line-out ali mi onda treba set razdvojenih RCA kablova da bih mogao da sa oba elektrostatika dobacim do subwoofera. Proverio sam potencijalni smeštaj u kolima i može da se sve stavi unutra ali malo nezgodno jer elektrostatike zbog visine moram da guram u dijagonalu pa nešto malo sa ove, nešto malo sa kontra strane i to smanjuje efikasnost natrpavanja u auto. Nisam siguran da će se moći nagurati i Fostexi i mali cevaš. Šteta...

Ne znam kako ćemo mi tamo slagati opremu ali pretpostavljam da se neće moći praviti zasebne slušaonice...

Sjajno ! :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...